035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk
Nenechte si ujít nové videá a články

Navijáky na feeder od Team Feeder


Prvý Team Feeder navijak sa objavil na trhu v 2015 a už má 10 členov. Za tú dobu sa už s nimi stihli zoznámiť tisícky rybárov a používajú ich s veľkou spokojnosťou. Avšak sú aj takí, ktorí o nich ešte ani nepočuli.

Navijáky na feeder od Team Feeder
Najväčší navijaky od Team Feeder
Feederové navijáky
Stredne veľké navijaky od Team Feeder
Feeder navijaky
Najmenší navijaky od Team Feeder

 

 

Team Feeder Carp Fighter LCS

Začnem s cenovo najpriaznivejšími, ale v pomere cena/kvalita výnimočnými Carp Fighter LCS navijakmi s baitrunnerom. Boli vyvinuté predovšetkým na každodenné, rekreačné rybárčenie, avšak nie na rekreačné zaťaženie. Je to univerzálny kaprový navijak s baitrunnerom, nezdolný bojovník všedných dní. Najobľúbenejší a najpredávanejší typ navijaka!!! Dostupný v troch veľkostiach.

Team Feeder navijáky
Carp Fighter LCS je cenovo najpriaznivejší a jednoznačne najpopulárnejší model. Kompaktný, precízny a odolný feederový navijak s bairunnerom, ktorý vydrží aj extrémne zaťaženie

 

LCS baitrunner
Naviják Team Feeder Carp Fighter LCS je univerzálny, kaprarský, feederový naviják s Baitrunner.

 

Carp Fighter Feeder naviják
Telo z grafitového hybridu zabezpečuje solídny, ale elegantný vzhľad a na svoju kategóriu ukrýva vysoký technologický obsah. 3+1 ložiská produkujú hladký beh a systém "S-Curve" na kladenie vlasca vytvára dokonalý profil, čo je najdôležitejším základným prvkom bezproblémovej funkcie.

 

Team Feeder navijáky
Voľnobežný systém L.C.S. obsahuje integrovaný gombík na nastavenie brzdy, čo umožňuje ešte plynulejšie a bezproblémovejšie odvíjanie vlasca. Baitrunner prepne späť už pri otočení páčky o jednu štvrtinu, tým umožňuje bezpečnejšie zaseknutie.

 

Cívka na feeder
Navijak bol vybavený plytkou hliníkovou cievkou, ktorej okraj je naklonený, čo ďalej uľahčuje odvíjanie vlasca pri náhode, čo má v konečnom dôsledku za následok oveľa dlhšie hody. Na cievke sa nachádzajú 2 kruhové klipy na vlasec.

Hlavné vlastnosti: 
•    Počet ložísk: 3+1
•    Prevod 4,6:1
•    L.C.S. systém s baitrunnerom
•    Hliníková cievka pre ďaleké nahadzovanie
•    Kovová kľučka
•    Dvojitý kovový klip na vlasec
•    Ložiskami vybavená rolnička
•    Posilnený preklápač
•    Systém S-Curve na kalenie vlasca
•    Telo z grafitového hybridu 
•    Nekonečný anti-reverzný systém
•    Veľkosti: 4000/ 5000/ 6000
•    Navinutie vlasca (pri veľkosti 5000): 75 cm
•    Kapacita cievky: 0,20 mm / 185 m (veľkosť 4000), 0,20 mm / 215 m (veľkosť 5000), 0,20 mm / 225 m (veľkosť 6000)

 

 

Team Feeder Big River LCS

Navijáky na feeder od Team Feeder
Navijak Big River LCS s hlbokou cievkou

Rodina navijakov By Döme TEAM FEEDER sa v roku 2021 rozrastá o ďalšieho cenného člena. Mimoriadny úspech feederových prútov Big River si doslova vyžadoval vytvorenie priam nezničiteľného, super trvácneho navijaka, ktorý by k ním perfektne pasoval. Rodinu navijakov Big River LCS sme plánovali, dizajnovali a nakoniec aj vyrobili práve s týmto cieľom pred očami.

Silu, trvácnosť a životaschopnosť navijakov By Döme TEAM FEEDER Big River LCS garantuje precízne umiestnených 7+1 guličkových ložísk, zosilnená vnútorná konštrukcia, v resp. rotor. Masívnou kľučkou vybavená konštrukcia bude dôstojným protivníkom aj pre tie najväčšie riečne ryby!

 

Ďalej na navijaky Big River LCS (viac info]

 

 

Team Feeder Master Carp Pro

Navijáky na feeder od Team Feeder
Navijak Master Carp Pro s prednou brzdou

Právom populárna rodina navijakov Master Carp LCS bola obdarená staronovou inováciou, ktorou je v tomto prípade predná brzda. Výsledkom je nová rodina navijákov TEAM FEEDER Master Carp Pro. Ako vidíme, nový navijak si v princípe zachoval vonkajšie charakteristiky svojho predchodcu, samozrejme sa však zmenil tvar tela navijaka, z ktorého zmizol baitrunner. Ľahká ovládateľnosť a masívna, mimoriadne odolná a trvácna konštrukcia tu zostali. Absolútnou novinkou pri tejto rodine navijakov je rýchlobrzda, vďaka čomu sa dá ovládať o poznanie rýchlejšie a aj jednoduchšie.

 

Ďalej na navijaky Master Carp Pro (viac info]

 

 

Team Feeder Master Carp LCS Pro

Rodina navijakov By Döme TEAM FEEDER sa na jar 2019 rozrástla o ďalšieho hodnotného člena. Jedná sa o staronové vylepšenie, ktoré predstavuje, v evolučnom rade týchto skvelých navijakov, ďalšiu vylepšenú, modernejšiu verziu populárnej rodiny Master Carp LCS. V nasledujúcom článku Vám detailne ukážem, ktoré sú tie technické parametre a zásadné vylepšenia, ktoré pozdvihujú tento navijak na novú, ešte vyššiu úroveň. Zoznámte sa s modelom Master Carp LCS Pro!

Master Carp LCS Pro naviják na feeder
Nový model Master Carp LCS - Master Carp LCS Pro

 

Hlavné vlastnosti:

- K.C.D. – Kevlar Cloth Dragwasher – Najkvalitnejšie brzdové lamely
- A.C.R. – Airlite Carbo Rotor – Ľahký a vyvážený rotor
- L.P.S. – Line Protection System – Systém ktorý zabráni aby navijak navíjal vlasec pod cievku
- A.L.S. – Aluminium Long Cast Spool – Hliníková cievka na ďaleké hody
- D.S.L – Double Steel Line Clip – Dva kovové klipy na vlasec
- L.B.A. – Long Life Bail Arm – Trojnásobne zosilnená oceľová kľuka
- G.H.B. – Graphite-Hybrid Body – Grafit-Hybrid telo navijaka
- P.R.B. – Protected Roll Bearing – Celkom uzavreté ložisko
- B.B.R. – Ball Bearing Line Roller – Rolnička s ložisko proti krúteniu sa vlasca
- CNC Handle – Na CNC obrábaná kľuka

-Master Carp Pro LCS 6000: priemer cievky: 63 mm, 89 cm vlasca navinie na jedno otočenie kľukou , váha: 460 g, kapacita: 0,20 mm / 300 m
- Master Carp Pro LCS 5000: priemer cievky: 58 mm, 80 cm vlasca navinie na jedno otočenie kľukou, váha: 440 g, kapacita: 0,20 mm / 280 m

 

Ďalej na článok o Master Carp LCS Pro(viac info]

 

 

Team Feeder Long Cast

Ak je reč o rybačkách vo veľkých diaľkach, kde môžu byť želané miesta vzdialené aj 100 metrov, nie je otázne, že vhodným spoločníkom do týchto podmienok je Long Cast. Z predĺženej cievky, vyvinutej výslovne pre dlhé hody, sa odvíja vlasec prakticky bez odporu. Obsahuje viacero veľmi praktických technických riešení. Takým je napríklad rýchlobrzda, ktorú je možné úplne uzavrieť, v resp otvoriť pol otočením. Prečo je to užitočné? Jedným rýchlim pohybom môžeme uzavrieť brzdu a už aj môžeme hádzať, netreba sa obávať, že sa vlasec pošmykne a poraní nám prst. Ochranný rám pod rotorom zas zabráni, aby sa vlasec namotal na hlavný hriadeľ. Masívna, pevná konštrukcia, je ako stvorená pre lov veľkých rýb. Dostupný v dvoch veľkostiach.

Team Feeder Long Cast
Najväčším členom rodiny navijakov Team Feeder je Long Cast, ktorý bol vyvinutý cielene na lov vo veľkých vzdialenostiach

 

Long Cast na daleké vzdálenosti
Vďaka nemu sa priblížia aj zdanlivo nedosiahnutelné diaľky…

 

Koncový montáž na feeder
… bez ohľadu nato, akú koncovú montáž použijeme

 

Naviják Long Cast
Navijak Long Cast je robustný ale zároveň ľahký. Najväčší navijak z tejto série váži iba 565 gramov.

 

Naviják s přednou brzdou
Má zaujímavú rýchlu prednú brzdu ktorá je celkom povolená alebo celkom utiahnutá iba pol otočením matice. Prečo práve taká brzda? Pri nahadzovaní do diaľky ak je náhodou brzda navijaka nie celkom utiahnutá tak náš palec môže poraniť šoková šnúra. Pri tomto navijaku stačí maticu brzdy iba do polky otočiť a už sa nestane žiadny úraz pri nahadzovaní.

 

Lamely na brzdu
Cievka navijaka obsahuje aj filcové lamely ktoré chránia brzdu od toho aby sa tam dostal prach alebo znečistenie a tým pádom brzda ostáva jemne nastaviteľná aj po rokoch používania.

 

Naviják brzda a rotor
Navijak má aj brzdu rotora ktorá zabezpečí pri nahadzovaní aby sa preklápač pri nahadzovaní preklopil.

 

Ropbustní červeno šedý naviják
Robustný červeno-sivý navijak má prevodový pomer 4,6:1 a je vybavený 5+1 ložiskami ktoré zabezpečia Vám ľahký chod navijaka.

 

Civka s wormshaft
Navijak je vybavený kvalitným ( wormshaft ) šnekovým prevodom. Kónusová cievka s priemerom 65 milimetrov zabezpečí ďaleké náhody.

 

Klasické feedrové navijáky
Klasické navijaky pri navíjaní nedošponovaného vlasca môžu vlasec natočiť pod cievku na os ale tento navijak má ochranu tohto priestoru a nikdy sa vlasec nenamotá pod cievku.

 

Feederový naviják na daleké hody
Na cievke navijaka sa nachádzajú 2 kovové klipy na vlasec.

 

Vlasec na navijáků
Na preklápači vo vodiacom očku na nachádzajú ložiská ktoré zaručene nekrútia vlasec.

 

Team Feeder navijáky

 

Master Carp Pro feeder pruty
Tieto navijaky sa určite hodia na feeder prúty ako Team Feeder Master Carp Long Cast. Navijak Long Cast je robustný ale zároveň ľahký.

 

Team Feeder Long Cast(viac info]

 

 

Team Feeder Power Fighter Pro

Neustále napredujúce vývojové práce a dynamicky sa rozvíjajúce výrobné technológie otvárajú neustále nové a nové hranice a príležitosti, ktoré sa aj my snažíme čo najlepšie využívať. Samozrejme, s hlavným zreteľom na moderné trendy a požiadavky našich zákazníkov. Ako výsledok tohto procesu Vám teraz s veľkou hrdosťou predstavujeme najnovších členov rodiny navijakov By Döme TEAM FEEDER, kolekciu navijakov Power Fighter Pro! Tieto navijaky sú vlastne vynovenými, ešte prepracovanejšími potomkami našich najpopulárnejších, najpredávanejších navijakov Power Fighter. Pozrime sa teda, čo sa o nich oplatí vedieť!

Čo sa týka ich vzhľadu,  charakterizuje ich minimalistické, exkluzívne prevedenie s elegantným čiernym dizajnom. Vonkajším vzhľadom sa tieto navijaky ponášajú na najprepracovaniešie produkty najznámejších svetových výrobcov, zatiaľčo sa v skutočnosti jedná o základné, cenovo najpriaznivejšie alternatívy z rodiny navijakov By Döme TEAM FEEDER.

Okrem prepracovaného zovňajšku sa v porovnaní s predošlými modelmi zmenili aj nasledovné charakteristiky:

- Precízne nastaviteľný systém s prednou brzdou, ktorý je 100%-ne prachu a dažďu odolný
- Posilnené telo a rotor, vďaka čomu je navijak ešte odolnejší, trvácnejši, a zabezpečuje hladký, plynulý beh vlasca
- Posilnený hriadeľ
- Preklápač z tenkého oceľového drôtu sme vymenili za posilnený, rúrkovitý preklápač
- Za nové sme vymenili aj kľučku, rukoväť a upevňovaciu skrutku, ktorá fixuje kľučku k telu navijaka
- Nadrozmerná, ergonomická rukoväť
- Prepracovaná, širšia cievka s vystupujúcou odhodovou hranou pre ďaleké nahadzovanie
- Počet ložísk sa nezmenil (4+1), no kvalitatívne sa aj tie dostali na podstatne vyššiu úroveň
- Anti-twist systém, ktorý zabraňuje zakrúteniu vlasca
- Prevod: 4,6:1
- Hliníková cievka pre dlhé nahadzovanie
- Luxusne prevedená oceľová kľučka
- Dvojitý olovený klip
- Ložiskom vybavená roľnička na vedenie vlasca
- Systém S-Curve na kladenie vlasca
- Grafit-Hybrid telo navijaka
- Nekonečná zarážka spätného chodu
- Výrazne vylepšené upevnenie navijaka, vďaka čomu sa bude navijak pri zdolávaní správať o poznanie lepšie
- ... a to sa stále jedná iba o najzákladnejšiu rodinu navijakov v rámci produktov By Döme TEAM FEEDER!

Na čo môžeš tieto navijaky používať?

Na každodenné feederové rybačky, či už si začiatočník, alebo pokročilý rybár! Húževnatý bojovník každodenných rybačiek. Ideálna voľba pre Tvoje 3,3; 3,6 a 3,9 metrové prúty. Navijak si môžeš zakúpiť v troch veľkostiach:

Power Fighter Pro 6000: priemer cievky: 62 mm, na jedno otočenie kľučky navinie 88 cm vlasca, hmotnosť: 400 g, kapacita vlasca: 0,25 mm / 145 m

Power Fighter Pro 5000: priemer cievky: 58 mm, na jedno otočenie kľučky navinie 82 cm vlasca, hmotnosť: 380 g, kapacita vlasca: 0,25 mm / 140 m

Power Fighter Pro 4000: priemer cievky: 52 mm, na jedno otočenie kľučky navinie 78 cm vlasca, hmotnosť: 275 g, kapacita vlasca: 0,20 mm / 150 m

 

Ak hľadáš navijak so skvelým pomerom ceny a kvality, ktorý bol vyvinutý priamo majstrom sveta v method feederovom love, tento navijak bol vyrobený výslovne pre Teba. Neváhaj, objednaj si ho ešte dnes a za 1-2 dni budeš mať svoj nový navijak doma.

Ďalej na Power Fighter Pro

 

Team Feeder Pearl Carp LCS

Sledujúc trendy ako sa jednotlivé navijaky predávajú a taktiež zvyky našich zákazníkov, je nad slnko jasné, že prím hrajú hlavne navijaky s baitrunnerom. Z 10-tich zákazníkov, ktorí si kúpia nejaký navijak, si 7-8 vyberie model s baitrunnerom. Rybári ich obľubujú, lebo ponúkajú určité plus, ktoré obyčajný navijak neposkytne. V Maďarsku sa povoľuje lov so súčasne....Ďalej na článok o Pearl Carp LCS(viac info]

By Dome Team Feeder Pearl Carp LCS naviják na feeder
Nová séria Pearl Carp LCS počíta tri rozličné veľkosti

Ďalej na článok o Pearl Carp LCS(viac info]

 

Team Feeder Long Cast LCS

Od feederových kaprárů používajících navijáky Long Cast jsme dostali nesmírné množství ohlasů, podle kterých byste rádi v naší nabídce viděli i variantu s baitrunnerem! Dámy a pánové, Vaše přání se splnilo. Představuji naviják Long Cast LCS...Ďalej na článok o Long Cast LCS(viac info]

Feedr navijáky Team Feeder Long Cast LCS
najnovší člen Team Feeder Long Cast LCS

 

Ďalej na článok o Long Cast LCS(viac info]

 

Team Feeder Pro Method

S veľkou hrdosťou Vám predstavujeme rodinu navjakov By Döme TEAM FEEDER Pro Method, ktorá je podobne ako ....Ďalej na článok o Pro Method(viac info]

Feedr navijáky Team Feeder Long Cast LCS
Team Feeder Pro Method

 

Ďalej na článok o Pro Method(viac info]

 

Team Feeder Fine Carp

Je veľmi dobre rozpoznateľné, že aj lem navijaka bol vyformovaný z jednoznačným účelom, aby maximálne napomáhal hladkému, čo najplynulejšiemu chodu vlasca....Ďalej na článok o Fine Carp(viac info]

Feedr navijáky Team Feeder Long Cast LCS
Team Feeder Fine Carp

 

Ďalej na článok o Team Feeder Fine Carp(viac info]

 

A samozrejme, to najväčšie prekvapenie zostáva aj teraz na záver....a je to cena navijakov. Stavím sa, že mnohí budú neveriacky krútiť hlavou, ale nepochybujte, že z dobrým výrobným zázemím a vysokou odbornosťou, sa aj z relatívne malých peňazí dá vyrobiť dobrý feederový navijak. Hľa!

Vyberte si vhodnú veľkosť a užite si krásy feederového rybolovu!

Nové Team Feeder navijáky:
- Team Feeder Carp Fighter LCS
- Team Feeder Master Carp LCS Pro
- Team Feeder Long Cast
- Team Feeder Power Fighter
- Team Feeder Long Cast LCS
- Team Feeder Pearl Carp LCS
- Team Feeder Pro Method
- Team Feeder Fine Carp

Autor: Döme Gábor
Fotky: Nagy Gábor, Takács Péter

 

Značky:
Populárne články
Vo Februári 2017, sa rodina navijakov TEAM FEEDER výrazne rozrástla a dovtedy osamotený SPRO Team Feeder Special LCS 550M, dostal štyroch nových súrodencov. Za tú dobu sa už s nimi stihli zoznámiť tisícky rybárov a používajú ich...
Čítaj ďalej
Je mi cťou Vás všetkých privítať pri článku, v ktorom si predstavíme novinky Haldorádó pre rok 2022. Našťastie, nech už máme za sebou hocijako ťažký rok, vždy sa zrodí aspoň nejaký pozoruhodný úlovok,...
Čítaj ďalej
Nová rodina prútov By Döme TEAM FEEDER Master, prichádzajúca na pulty obchodov v roku 2022, je vlastne novou, vynovenou, vylepšenou verziou už dobre známej, veľmi populárnej série feederových prútov B...
Čítaj ďalej
Rád by som sa s Vami rybármi podelil o svoje skúsenosti s lovom na veľké vzdialenosti s feeder prútmi lebo sa táto technika v posledných rokoch stáva čoraz populárnejším. Dúfam že moje rady Vám pomôžu...
Čítaj ďalej
Články o lov na feeder
V tomto diely som sa - vyhoviac pozvaniu rybárskeho kamoša - vydal na zájazd do Bosny a Hercegoviny. Spomínaný kamoš z tejto kúzelnej malej krajinky sa volá Amir Taletovic a ako testovací rybár Haldor...
Čítaj ďalej
Nové feeder video o Gábora Döme o love na rieke Dunaj na veľké divoké kaprov a amurov.  ...
Čítaj ďalej
V kaprárskom turné po Európe som tento týždeň pokračoval v chorvátskej obci Tribalj. Kapria populácia rovnomenného jazera je vychýrená široko-ďaleko. Táto vodná plocha patrí medzi sladkovodné jazerá, ...
Čítaj ďalej
Nové video o love kaprov method feeder technikou od Gábora Döme. ...
Čítaj ďalej

Zanechať komentár

Captcha


Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×