Haldorado novinky 2019
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Haldorado novinky 2019

Prečítali: 29314

Opäť uplynul ďalší rok. Zase sme o čosi starší, ale čo je ešte dôležitejšie, aj oveľa ostrieľanejší. Behom uplynulého roka nás postretlo ako mnoho zážitkov, tak aj nejedno sklamanie. Čo však majú spoločné je, že oba prípady v sebe skrývajú potenciál na nadobudnutie nových poznatkov a skúseností. Poučiac sa z víťazstva, či práve prehry, môžeme ďalej zveľaďovať svoje schopnosti, čo v našom prípade znamená, že Vám budeme schopní ponúknuť ešte kvalitnejšie produkty. Všetko, čo sme ako tím Haldorádo spoločne prežili, všetky zážitky, poznatky a skúsenosti, sa zhmotnili v produktoch, ktoré Vám teraz na nasledujúcich riadkoch, ako aj v krátkom filme, predstavíme!

Ako ste si už po minulé roky mohli zvyknúť, každý január strhávame závoj z množstva vzrušujúcich inovácií, ktoré sú následne ponúknuté na pultoch a vo webshope celej širokej verejnosti. Do novej sezóny sme si pripravili veľa pozoruhodných a jedinečných noviniek, určených ako pre feederových rybárov, tak aj pre milovníkov veľkých kaprov, ktoré majú za cieľ ešte viac spríjemniť hodiny, alebo dni strávené na brehu, a postarať sa o ešte viac úlovkov. Pozrime sa teda, čo skrýva  rok 2019!

haldorado novinky 2019Rok 2018 bol rokom enormných úspechov na poli rybárskych súťaží. Úspešnejší rok ako tento, sme s Gáborom ešte nikdy neuzavreli!

Haldorádó Gold Feeder

Medzi krmivami Haldorádó Gold Feeder nájdeme 4 rôzne druhy. Tieto krmivá namiešali a vyvíjali v prvom rade Gábor Döme a Gábor Sipos. Tieto krmivá už potvrdili svoje kvality na nespočetných domácich ale aj medzinárodných rybárskych pretekov. Tieto krmivá sa používajú najme v takých situáciách keď sú ryby veľmi plaché a obozretné a potravu prijímajú iba minimálne.

haldorado novinky 2019
Produktový rad krmív Haldorádó Gold Feeder je výsledkom usilovnej práce Haldorádó Feeder Team-u (v prvom rade Gábora Siposa a mňa)
haldorado novinky 2019
Rodina sa vroku 2019 rozrástla o dvoch nových členov, ktorými sú N-Butyric Carp a Master Fish

Gold Feeder - N-Butyric Carp

Tento druh krmiva bolo po prvý krát použité v roku 2018 na preteku Method Feeder Štátne Majstrovsto. Pomocou tohto krmiva sa obi dvaja členovia Haldorádó Feeder Teamu vybojovali na špičku medzi pretekármi. Gábor Döme si v prvom kole obsadil 1.miesto a vo finále si vybojoval 5.miesto a jeho kamarát Gábor Sipos si v prvom kole vybojoval 2.miesto a vo finále vyhral absolutné prvé miesto a stal sa tak Majstrom Maďarskej Method Feeder preteku. V čom spočíva sila tohto krmiva? Krmivo má razantnú vôňu ktorá pripomína kyselinu maslovú, má svetlú farbu a komplexné zloženie ktorá ale nazasíti ryby. Najlepšie je použiť túto zmes v lete. Krmivo má homogénne zloženie, stredne lepivé vlastnosti, rýchlo pôsobí, všetky komponenty sú ťažké a ostávajú pri dne, vyznačuje sa intenzívnou chuťou ktorá láka ryby na miesto zakrmenia.

haldorado novinky 2019
N-Butyric Carp dosahoval behom testovacieho obdobia absolútne fantastické výsledky
haldorado novinky 2019
Toto methodové jedlo prispelo nemalou mierou k skutočnosti, že zlatú medailu na majstrovvstvách Maďarska zavesili do krku práve kolegovi Gáborovi Siposovi
haldorado novinky 2019
N-Butyric Carp je rôznorodo zrnitá, ale homogénna zmes
haldorado novinky 2019
Po primeranom navlhčení a predrvení sa dá s krmivom veľmi dobre pracovať. Nie je však lepkavé!
haldorado novinky 2019
Krmivo N-Butyric Carp je možné do plnítka natlačiť poriadne silne aj ručne, keďže na rozdiel od púdrovo jemných krmív sa úplne nezahustí, ale zachová si určitú tvarovateľnosť. Preto z formičky následne veľmi ľahko vykĺzne
haldorado novinky 2019
Vďaka tomu sa knedlík nerozpadne, nech by sme narvali krmivo do formičky akokoľvek silno. Po príchode do vody sa bleskurýchle rozpúšťa, následne sa rozptýli
haldorado novinky 2019
V prvých pár sekundách po dopade začnú ľahké zrniečka stúpať, potom pracuje N-Butyric Carp už výlučne iba na dne
haldorado novinky 2019
Kapry sa pre tento intenzíne chutiaci, aromatický pokrm idú zblázniť
haldorado novinky 2019
Ak je v okolí nášho stanovišťa aj nejaký amur, toto krmivo zaručene vzbudí záujem aj uňho

Mimoriadne účinné je aj pri love amurov! Jeho účinnosť sa najlepšie prejavuje na teplej vode, ba čo viac, čím je voda teplejšia, tým rastie aj jeho vnadiaci účinok. Či sa už jedná o súťažný, alebo rekreačný lov, na letné rybačky by sme v ponuke Haldoráda hľadali lepšie krmivo iba ťažko ! 

Ďalej na: Gold Feeder - N-Butyric Carp

Gold Feeder - Master Fish

Toto krmivo má najkomplexnejšie zloženie zo všetkých našich krmív ktoré sú špeciálne namiešané pre súťažný rybolov. Má také komplexné zloženie ktorému nemôžu odolať ani tie najopatrnejšie ryby. Krmivo je ideálne pri love kaprov, karasov, pleskáčov. Krmivo pozostáva z tých najkvalitnejších surovín s pridaním rybacích múčok, čerstvo pražených olejnatých semien, mletých keksíkoch, fluo vločiek a ešte mnoho ďalších tajných komponentov. Počas vývoja a miešania tohto krmiva sa do zmesi dostali iba čerstvé, prirodzené, natural komponenty bez pridania syntetických aróm alebo farbív. Pre ryby je toto krmivo ľahko stráviteľné, nezasýti ich. Vyznačuje sa výnimočnou vôňou aj chuťou. Pri ochutnaní je cítiť najprv sladké následne slané a na záver rybaciu chuť. Toto krmivo odporúčame použiť v takých situáciách keď ja na vodu vyvíjaný veľký rybársky tlak a ryby nejavia pozornosť o naše nástrahy, sú letargické alebo pri rybárskych pretekov. Na jedno kilo krmiva treba postupne prilievať 4-5dcl vody a poriadne rozmiešať a vôbec tam netreba pridávať ďalšie veci.

haldorado novinky 2019
Gold Feeder Master Fish patrí medzi najvýdatnejšie položky našej palety, vyvinutý výslovne pre súťažný lov

Ďalej na: Gold Feeder - Master Fish

Haldorádó Fluo Method Wafter

Dostali sme veľa postrehov a žiadostí ohľadom toho, že mnohí by radi používali naše najpopulárnejšie a najpredávanejšie nástrahy Rozpustné Plávajúce Fluo Pelety aj k jemnému methodovému lovu, keby boli dostupné aj v menšej veľkosti, v resp. s menšou vztlakovou silou. (Hoci mnohí si dokázali pomôcť aj sami tak, že pôvodnú nástrahu ostrúhali na úplne malú.) Na základe týchto požiadaviek sme vytvorili ďalšieho člena našej rozrastajúcej sa palety, ktorý dostal meno Fluo Method Wafter.

haldorado novinky 2019
V roku 2019 vstupujeme na trh aj s úplne novučičkou, výslovne k jemnému methodovému lovu určenou nástrahou, Fluo Method Wafter

Ako vypovedá aj názov, nejde o pop-up, ale wafter nástrahu. Znamená to, že sama o sebe sa vo vode vznáša, avšak háčik, alebo nástrahový osteň od dna neodlepí. Takisto sa nesnaží „vyslobodiť z knedlíka”, namiesto toho leží v krmítku prakticky v beztiažovom stave, vďaka čomu ju ryba dokáže vsrknúť s rovnakou ľahkosťou ako keby plávala. Druhou charakteristickou črtou tohto malého peletu je, že sa neustále rozpúšťa. Vďaka tomu vypustí arómu oveľa dynamickejšie, v dôsledku čoho na ňu ryba rýchlešie natrafí. Fluo Method Wafter sa dostáva do obehu v 8 mm-ovej  verzii a v šiestich príchutiach. Príchute sa zhodujú s príchuťami východiskových Rozpustných Plávajúcich Fluo Peletov.

haldorado novinky 2019
Fluo Method Wafter nástrahy majú presne totožnú konzistenciu ako ich predchodcovia, preto sa najlepšie prezentujú na nástrahovom ostni, úplne špecificky, na Fine ostni
haldorado novinky 2019
Drobná nástraha sa rozpúšťa, preto začne vonkajší povrch hneď po príchode do vody mäknúť a postupne sa oddelovať
haldorado novinky 2019
Rodina produktov Fluo Method Wafter prichádza na pulty v rovnakých šiestich príchutiach ako východiskové Rozpustné Plávajúce Fluo Pelety

Rodina Fluo Method Wafter v šiestich dostupných príchutiach:

Ďalej na Fluo Method Wafters

 

Haldorádó Rozpustné Plávajúce Fluo Pelety - Brutálna Pečeň

Od roku 2019 sa rozširuje rodina Rozpustných Plávajúcich Fluo Peletov o ďalšieho člena, ktorým nie je nik iný ako Brutálna Pečeň. Prečo padla naša voľba práve na túto príchuť? Behom minulých rokov nám skúsenosti s viacerými príchuťami jednoznačne potvrdili, že rad vnadidiel Brutálna Pečeň sa môže pýšiť titulom najlepšej chuťovej línie pre lov veľkých rýb. Preto nebolo vôbec otázne, že nevyhnutne potrebujeme mať vo svojej ponuke aj túto ozajstnú “veľkokaprársku” nástrahu. Nech sa páči, je tu!

haldorado novinky 2019
Ani feederoví rybári zameriavajúci sa na veľké ryby nezostanú v roku 2019 bez noviniek, nakoľko sme si pre nich pripravili Rozpustné Plávajúce Fluo Pelety - Brutálna Pečeň !
haldorado novinky 2019
Zodpovednosť za vývoj tohto produktu na seba vzal náš odborník na veľké ryby, Tamás Putz

Podobne ako v prípade už existujúcich verzií, aj túto novinku nájdeme v krabičke vo dvoch veľkostiach, a to vo 12 a 16 milimetrovej verzii. Obe verzie disponujú miernou, tak trochu „feederovou” vztlakovou silou, vďaka čomu nebudeme potrebovať na precízne vybalansovanie nástrahy a na jej optimálnu prezentáciu príliš veľký háčik, alebo osteň. Podobne ako ostatné produkty z radu Brutálna Pečeň, aj nástraha vládne neskutočne silnou, čuchové bunky atakujúcou arómou, čo ju  v sérii našich najpopulárnejších peletových nástrah pasuje pri love veľkých rýb za okamžitého žolíka.

haldorado novinky 2019
Najpopulárnejšia a najúspešnejšia rodina Haldorádó nástrah, Rozpustné Plávajúce Fluo Pelety, sa rozširuje o ďalšieho člena už do celkového počtu 6
haldorado novinky 2019
Rozpustné Plávajúce Fluo Pelety - Brutálna Pečeň - nástraha, ktoré je pri love veľkých kaprov ozajstným žolíkom!
haldorado novinky 2019
Najrýchlejší a zároveň najjednoduchší spôsob prezentácie, ktorý k tejto nástrahe odporúčame, je ponúknutie na nástrahovom ostni
haldorado novinky 2019
Ďalšou preferovanou alternatívou môže byť dvojitý systém uviazaný na náväzci, ktorý poskytuje skvelú príležitosť na kombinácie s ináč ochutenými, alebo sfarbenými nástrahami!
haldorado novinky 2019
Takého kapra ešte nevymysleli, ktorý by dokázal odolať tejto farebnej a chuťovej bombe!
haldorado novinky 2019
Tamás Putz vďačí za svoj minuloročný kaprársky rekord práve tejto nástrahe

Ďalej na Haldorado Fluo Rozpustný Pelet - Brutal Liver

K ďalším informáciám o tomto produkte sa dostanete vo filme „Lov kapra v studenej vode - Očarený veľkými kaprami 2.”.

Haldorádó Ready Method – Chili

V roku 2018 sme uviedli na ryb8rsky trh novú radu krmív s názvom Ready Method. Tieto krmivá sa líšili od ostatných krmív tým že už boli balené vo vlhčenom stave a rybárovi ostalo iba otvoriť obal, vysypať krmivo na sito a pretlačiť cez neho do plastového vedra a krmivo bolo hotové na použitie. Na každom obale bolo označené na ktoré obdobie je krmivo určené. Medzi týmito krmivami sa nájdu také ktoré sú určené do studenej vody ktorá má pod 16 stupňov Celzia a tieto krmivá sú Winter a Spring ( Zima a Jar ), tieto krmivá obsahujú prírodný alkohol a výborne pracujú aj v ľadovej vode. Nájdu sa tu aj krmivá ktoré sú určené na letné rybačky keď má teplota vody nad 20 stupňov Celzia a tieto krmivá sú Tropicana a Fusion. Tieto dva druhy krmív obsahujú značné množstvo kyseliny mliečnej ktoré výborne láka ryby v letných mesiacoch. Celoročnými krmivami sú Pysti a Brauni ktoré obsahujú aj rybacie múčky. V roku 2019 sa medzi týmito krmiva objaví krmivo s názvom Chilli. Toto krmivo ako už názov napovedá je pikantné, korenisté a je celoročne účinné. Krmivo obsahuje prírodní kapsaicin ktorý je vlastne výťažok zo štipľavej papriky.

haldorado novinky 2019
Sortiment jedinečných, kompletných, predvlhčených krmív Ready Method sa od roku 2019 rozrastá o silno korenistý, štipľavý variant s názvom Chilli
haldorado novinky 2019
Do tejto chvíle chýbalo v rodine jedno silno korenisté, štipľavé jedlo, ktoré má potenciál byť rovnako chytľavé v lete aj v zime. Viac už nechýba, nech sa páči !

Ďalej na: Ready Method - Chili

Haldorádó Ready Method Pellet

Ready Method Pelety sú už v obale vo vlhčenom stave a rybár si tieto peletky po otvorení obalu môže hneď použiť . Používa sa hlavne pri love method technikou ale môžu sa s nimi naplniť aj PVA punčochy. Vyrábajú sa v 7 príchutiach a to presne v tých ako aj krmivá Ready Method. Na obale nájdete aj to ktorá príchuť je vhodná na dané obdobie.

haldorado novinky 2019
Séria Ready Method Pellet patrí medzi naše najpozoruhodnejšie a najchytľavejšie novinky
haldorado novinky 2019
Na jej vývoji sa poznatkami a skúsenosťami spolupodieľal každý člen nášho tímu!

400 gramové balenie vystačí na krátku rybačku, napríklad jedno balenie vystačí aby ste svoje method kŕmidlá naplnili približne 20 krát alebo stačí na 10 -15ks PVA. Ak sa Vám náhodou stane že celé balenie peliet nespotrebujete tak vracúško zatvoríte a vložíte do chladničky a takýmto spôsobom Vám to v chlaničke vydrží niekoľko týždňov.

haldorado novinky 2019
Podobne ako krmivá Ready Method, aj toto sú hotové, sekundové, predvlhčené, „ready” vnadidlá, ktoré je možné naplniť do krmítka okamžite po rozbalení
haldorado novinky 2019
Je dobre vidieť, že sa jedná o majstrovskú zmes viacerých typov peletov
haldorado novinky 2019
Ready Method Pellet bol vyvinutý v prvom rade do služieb methodových rybárov
haldorado novinky 2019
Akokoľvek silno pri plnení pritlačíme, flexibilné peletové zrnká sa nepoškodia
haldorado novinky 2019
Konzistencia peletového mixu je priam dokonalá, do plnítka sa celkom určite neprilepí
haldorado novinky 2019
Dostaneme pevný, kompaktný "náboj", ktorý môžeme dohodiť aj do veľkej vzdialenosti
haldorado novinky 2019
Ready Method Pellet je vhodný aj na plnenie do PVA sáčkov
haldorado novinky 2019
Mimoriadne efektívne vnadidlo, aj pre cielený lov veľkých rýb!
haldorado novinky 2019
Peletové zrnká sa na dne od seba oddelia a pekne sa rozľahnú po povrchu. Výsledok je presne ten istý, ako keby sme ich naplnili do methodového krmítka, keďže nástraha je presne tam, kde má byť, teda uprostred kôpky krmiva!

Na niektorých súkromných jazerách ja zavedené pravidlo že je zakázané používať klasické krmivá a je povolené používať iba pelety aj na zakrmovanie aj na samotný lov a z tohto dôvodu sme vyrobili tento produkt. Pomocou tohto nového produktu sa prepracujete k záberu možno kapitálneho kapra. V letných mesiacoch sa nám osvedčilo čakať na záber maximálne 10 minút ak neprišiel záber tak montáž znova prehodiť, v chladnej vode trebalo čakať podstatne viac a to 20 až 40 minút.

haldorado novinky 2019
Význam peletových vnadidiel výrazne narastá hlavne v studenej vode, kde sa čakacia doba môže natiahnuť až na 20-40 minút

Haldorádó Ready Pellet je dostupný v nasledovných príchutiach: Chili, Winter, Spring, Brauni, Pisty, Fusion, Tropicana.

Ďalej na Ready Method Pelety

Haldorádó BlendeX Pop Up nástraha v nových príchutiach - Kyselina Maslová + Mango

V minulom roku sme uviedli na rybársky trh nástrahu Haldorádó BelendeX Pop Up Method a Big Carp. Method nástrahy boli určené pre rybárov ktorý lovia technikou feeder a Big Carps nástrahy boli určené pre rybárov ktorý lovia väčšie ryby. Tieto nástrahy majú miešané arómy aj farby a v krabičke je pribalená aj tekutá koncentrovaná aróma.

V roku 2018 čo sa týka predaných kusov nástrah obsadili absolutné prvé miesto. Od Vás našich zákazníkov sme dostávali prosby o to aby sme predávali aj zvlášť tie tekuté koncentrované arómy ktoré sú pribalené k nástrahám a aby boli aj také nástrahy ktoré sú iba nadľahčené a nie plávajúce. My sme vaše prosby vypočuli a vyrobili sme presne také nástrahy aké ste potrebovali.

A ešte niečo naviac, vyrobili sme novú nástrahu s vôňou a chuťou N-Butyric Acid takzvaná Kyselina Maslová + Mango ktorá je novinkou v roku 2019.

haldorado novinky 2019
Rok 2019 skrýva aj úplne novučičké BlendeX nástrahy!
haldorado novinky 2019
Sortiment najúspešnejších nástrah roku 2018, BlendeX Pop Up Method a Big Carps, sa v tomto roku rozrastá o ďalší chuťový variant, Kyselina Maslová + Mango

Takže aby sme si to zhrnuli, rodina nástrah je už dostupná v nasledovných príchutiach: Jahoda + Med, Cesnak + Mandle, Squid + Chobotnica, Ananás + Banán, Kyselina Maslová + Mango. Téglik  methodového variantu obsahuje 8 a 10 mm-ové, kým Big Carps zas 12 a 14 mm-ové nástrahy.

Ďalej na: BlendeX Pop Up Method - Kyselina Maslová + Mango

Ďalej na: BlendeX Pop Up Big Carps - Kyselina Maslová + Mango

Haldorádó BlendeX Hydro je ľahučko sa nadnášajúca wafter nástraha

Z výbavy moderného rybára nemôžu chýbať plávajúce Pop Up nástrahy ani nadľahčené Wafters nástrahy. BlendeX Hydro je nadľahčená Wafters nástraha. To znamená že nástraha po nastražení nebude plávať aj s háčikom iba nadľahčene bude ležať na dne. Táto nástraha ja ideálna pri love trofejných alebo prefíkaných rýb pomocou jemnech feeder method technikou.

haldorado novinky 2019
Nech sa páči, nové BlendeX Hydro nástrahy v Method a Big Carp variantoch. Rozdiel medzi nástrahami BlendeX Pop Up a BlendeX Hydro sa prejavuje predovšetkým v ich vztalkovej sile. Hydro je ľahučko sa nadnášajúca wafter nástraha, kým Pop Up je vyššou vztalkovou silou disponujúca plávajúca nástraha
haldorado novinky 2019
BlendeX Hydro nástrahy prichádzajú na pulty v piatich chuťových prevedeniach, totožných s Pop Up sériou, v resp. vo veľkostiach Method a Big Carps
haldorado novinky 2019
K nástrahám prináleží aj flaštička extra arómy, ktorou môžeme vnadiaci účinok ďalej stupňovať!
haldorado novinky 2019
Najdôležitejšou vlastnosťou BlendeX Hydro nástrahy je, že sa neprebíja smerom k hladine, ale leží na vrchu kôpky krmiva prakticky v úplne beztiažovom stave

 Aj BlendeX Hydro nástraha disponuje veľkým kaprárskym (Big Carps) a feederovým (Method)variantom. Pre kaprárov sú určené väčšie 12 a 14 mm-ové nástrahy, kým pre feederových rybárov menšie8 a 10 mm-ové. Pomocou Hydro nástrahy je možné montáž ešte ďalej zjemňovať. Ani pri love s tým najmenším háčikom sa nemusíme obávať, že by sa nástraha odlepila od dna, v resp. od kôpky krmiva.

Nová nástraha prichádza do obchodov v piatich dobre osvedčených miešaných príchutiach (tých istých ako pri BlendeX nástrahách):

Ďalej na Blendex Hydro Boilies

Haldorádó BlendeX Serum

Predstavujeme Vám novinku ktorá je vlastne tekutá koncentrovaná aróma ktorá je zabalená do špeciálnej flaštičky pomocou ktorej sa dajú obe príchute spoločne aplikovať alebo jednotlivo. Arómu môžeme aplikovať priamo na nástrahu, na krmivo ktoré je už v kŕmidlu alebo na PVA produkty lebo ich nerozpúšťa.

haldorado novinky 2019
Vy ste si zaželali, my sme to splnili! Nech sa páči, vylepšená, ešte prepracovanejšia verzia hustého aromatického koncentrátu, ktorý bol doteraz dostupný iba v páre s a BlendeX nástrahami - BlendeX Serum!
haldorado novinky 2019
BlendeX Serum je vhodný ako pre cielený lov veľkých kaprov, tak aj feederový lov
haldorado novinky 2019
Jedná sa vlastne o kombináciu dvoch samostatných, vysoko koncentrovaných aróm v jednom balení! Dobre osvedčené kombinácie z BlendeX nástrah tu nájdeme v špeciálnej dávkovacej pumpičke, ktorá umožňuje pridávať arómy naraz, alebo aj jednotlivo
haldorado novinky 2019
PVA sáčky a pančuchy nerozpúšťa, preto sa hodí táto aróma dobre aj do výbavy bojlových rybárov
haldorado novinky 2019
BlendeX Serum je možné použiť aj na dochucovanie nástrah
haldorado novinky 2019
Pomocou dávkovacej pumpičky môžeme používať spárované arómy ako sa nám zachce, spolu, alebo aj jednotlivo
haldorado novinky 2019
Rodina aróm BlendeX Serum nám pomôže vylepšiť si skóre v každom ročnom období!

BlendeX Serum prichádza do obchodov v piatich chuťových prevedeniach:

Ďalej na Blendex Serum

Haldorádó BlendeXCorn

Nech sa páči, jedna z najambicióznejších a najsľubnejších nástrahových noviniek nového roka, nový rad gumených kukurícSpéciCorn, ktoré vynikajú krikľavými farbami a osvedčenými príchuťami nástrah BlendeX Pop Up ! Tak vznikol Haldorádó BlendeXCorn, ktorý prichádza na pulty v šiestich variantoch. Experimentovania chtiví rybári si tak už budú môcť vybrať z celkovo ôsmych farebných nástrah ( citrónovo žltá, oranžová, biela, červená, zelená, fialová, modrá, čierna), medzi ktorými sa nájde eso do zaručene KAŽDEJ situácie! Čo sa týka veľkosti, konzistencie, vztlakovej sily, tie sú totožné s obyčajnými SpéciCorn nástrahami (normálna veľkosť). Aj v tomto prípade obsahuje každý téglik 10 kusov chutných, v lahodnej aróme sa namáčajúcich kukuričných zrniek, ktoré sú pri každej príchuti prítomné v dvoch odlišných farebných prevedeniach.

haldorado novinky 2019
Nech sa páči, nová séria gumených kukuríc BlendeXCorn, blýskajúca sa krikľavými farbami a osvedčenými príchuťami nástrah BlendeX !

V tejto sérii natrafíme na všetky pozoruhodné a chytľavé farebné prevedenia. Medzi najzvláštnejšie a najneobvyklejšie asi patria fialová, modrá a čierna. Uprostred svetlej kôpky krmiva tieto nástrahy doslova svietia! Mimoriadne efektívne sú aj v prípadoch, keď sa v čistej, priehľadnej vode, stávajú bežné žlté, oranžové, alebo červené farby pre opatrné ryby už veľmi opozeranými a nápadnými. Vtedy sa oplatí siahnuť po zaujímavej, farebne neobvyklej nástrahe, ktorá prekabáti aj ostrieľané ryby!

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Kyselina Maslová & Mango

BlendeXCorn Kyselina Maslová & Mango vládne mimoriadne intenzívnou, čuchové bunky atakujúcou arómou, ktorá je balansovaná a zjemňovaná miernejšou, mangovou arómou. Dokopy tak vytvárajú veľmi neobvyklú a exotickú kombináciu. Kukuričné zrná sú sfarbené do biela a oranžova. Tento variant odporúčame hlavne na teplé a ohrievajúce sa vody, kde sú účinné pri love kapra aj amura.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Cesnak & Mandle

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Cesnak & Mandľa ja celoročne účinná hlavne pri love kaprov v studenej vode a pri love amurov v letných mesiacoch. Zrnká sú biele a zelené.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Ananás & Banán

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Ananás & Banán je jedna z najpopulárnejších a najúčinnejších nástrah pri love rýb v letných mesiacoch. Zrnká kukurice sú žlté a fialové. Tieto nástrahy sa nám osvedčili hlavne pri love kaprov method feeder technikou. Nastražuje sa priamo na nástrahový osteň alebo vlasovou metódou v kombinácii s inou nástrahou.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Squid & Chobotnica

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Kalamár & Chobotnica sa vyznačuje silnou rybacou arómou. Zrnká sú čierne a ružové. Osvedčili sa hlavne pri love kaprov v štrkoviskách s čistou, priezračnou vodou. Výborne selektovali kaprov keď sme použili method krmivo s rybacou múčkou.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Modrá Fúzia

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Modrá Fúzia ja zaujímavá a celoročne účinná hlavne pri love kaprov, karasov, amurov. Zrnká sú žlté a modré. Žlté zrnká sa nám osvedčili pri love rýb v zabahnených revíroch a modré zrná boli účinná na takých revíroch kde bola priezračne čistá voda a ryby boli veľmi obozretné a opatrné.

haldorado novinky 2019
BlendeXCorn Jahoda & Med

Nástraha Haldorádó BlendeXCorn Jahoda & Med má príjemnú, sladkú arómu ktorá ju predurčuje na celoročné použitie. Zrnká sú žlté a červené.

haldorado novinky 2019
MIX-6: mix, v ktorom je všetko!

Pre dobrodružnejších, experimentovania chtivých rybárov tu máme dokonalé, komplexné riešenie MIX-6, v ktorom si môžete vybrať nástrahu zo šiestich aromatických kombinácií a ôsmych farebných prevedení ( citrónovo žltá, oranžová, biela, červená, zelená, fialová, modrá, čierna). Tu sa nájde chytľavá tutovka do KAŽDEJ situácie!

Ďalej na Blendex Corn

Haldorádó Micro Pelety v nových príchutiach

Účinnosť týchto peliet je najväčšia v takých revíroch kde je veľké množstvo bielych rýb a rybár chce pomocou krmiva selektovať veľkosť rýb. Micro Pelety s priemerom 2mm sa navlhčia a nechajú niekoľko minút odstáť a potom sa používajú buď samostatne do kŕmidla alebo sa môžu primiešať aj do základného krmiva v pomere 20-40%. Už z pripravených, namočených peliet si môžete vytvarovať krmné gule a pomocou praku alebo spomb rakety si zakrmiť lovné miesto. Tieto Micro Pelety sa vyrábajú v 9 rôznych príchutiach ako Jahoda, Medová Pálenka, Super Farebný Kapor, Čili + Kalamár, Čierny Kalamár a od roku 2019 sa táto paleta príchutí rozrástla o tieto príchute:

haldorado novinky 2019
Rodinu Haldorádó Micro Peletov ponúkame od roku 2019 aj v ďalších štyroch chuťových prevedeniach:

Micro Pellet - Čokoláda-Pomaranč

Príchuť Čokoláda + Pomaranč je v modernej method feeder technike najlepšia kombinácia aróm. Chuť peliet je sladká a vôňa intenzívne pripomína čerstvý pomaranč. Malé pelety sú farebne odlišné. Nájdeme tu oranžové aj hnedé zrnká.

Ďalej na: Micro Pellet - Čokoláda-Pomaranč

Micro Pellet - N-Butyric Carp

Micropelety N-Butrity Carp majú razantnú vôňu kyseliny maslovej. Práve táto príchuť je ideálnou voľbou pri love kaprov a amurov v letných mesiacoch. Peletky majú svetlú farbu a dopĺňajú sortiment Haldorádó produktov.

Ďalej na: Micro Pellet - N-Butyric Carp

Micro Pellet - Modrá Fúzia

Aróma Modrá Fúzia je charakteristická a je určená predovšetkým na prilákanie kaprov na lovné miesto. Chuť týchto peliet je trpká, ovocná a chuťovo je sladká ktorá určite zaujme pozornosť kaprov.

Ďalej na: Micro Pellet - Modrá Fúzia

Micro Pellet - Sladký Ananás

Aróma Sladký Ananás je v našej ponuke už tradíciou. Príjemná vôňa sladkého ananásu je pre kaprov ako magnet. Výrazná žltá farba peliet určite zaujme pozornosť rýb hlavne v lete.

Ďalej na: Micro Pellet - Sladký Ananás

Haldorádó Anglická Vločka - Červený a Žltý Kapor Potápavá

Anglická vločka je špeciálne upravená vločka z chleba ktorá sa používa ako prísada do krmiva pri love bielych rýb. Vločky nasajú vodu tým pádom zdvojnásobia svoj objem ale nerozpadnú sa. Používajú sa najme pri love väčších bielych rýb a kaprov. Vyrábajú sa v dvoch variáciách a to : Kapor Červený – Žltá Potápavá a Super Sladký Farebný Mix . Červeno – žltý je naturálny a tak sa hodí do všetkých krmív. Super Sladký Farebný Mix je sladký scopexový a obsahuje žlté, červené, oranžové a hnedé vločky. Všetky tieto vločky sú potápavé a môžu sa použiť aj pri love v riekach. Do krmiva sa pridávajú v pomere 10-15 %.

haldorado novinky 2019
Repertoár prídavných látok sa rozrástol aj o ďalšiu anglickú vločku

Ďalej na: Anglická Vločka - Červený a Žltý Kapor Potápavá

Haldorádó Bázis Mix - Cesnaková Ryba

Veľa rybárov potrebuje značné množstvo krmiva na svoj lov ale títo rybári potrebujú lacnejšiu variantu krmív a práve krmivá Bázis Mix sú presne také. Tieto krmivá sú určené pre takých rybárov ktorý si pred rybačkou zakŕmia lovné miesto niekoľkými kilogramami krmiva na väčšej ploche. Sú dobrým základom pri miešaní svojich vlastných receptov. Do týchto krmív sa môžu následne pridávať tekuté alebo práškové arómy, rôzne prísady, semienka. Výborne sa hodia pri love kaprov, karasov, bielych rýb aj na stojatých aj na tečúcich vodách. Ak by som mal pár slovami opísať tieto krmivá tak by som napísal : pomerne lacné krmivá ktoré fungujú. Vyrábajú sa v piatich príchutiach: Medový Kapor, Jahodový Kapor, Rieka, Pražené a na záver novinka Cesnak + Ryba.

haldorado novinky 2019
Najnovší člen rodiny veľkých, hospodárnych krmív Bázis Mix sa volá Cesnaková Ryba
haldorado novinky 2019
Chuťovo totožné pelety Cesnaková Ryba sa ukázali byť pri love amurov neskutočne efektívne, preto môžeme logicky dedukovať, že aj toto krmivo priláka strieborné torpéda k háčiku rovnako úspešne!

Ďalej na: Bázis Mix - Cesnaková Ryba

Kaprárske novinky

Podobne ako feederová sekcia, ani Haldorádó Carp Team sa behom roku neflákal a usilovne pracoval na vývoji nového "veľkokaprárskeho" sortimentu. Ako ste sa mohli dočítať v 18. časti nášho seriálu "Po stopách veľkých kaprov", práce sme mali viac než dosť, keďže  sme tento rok kompletne od základov prerábali celú Carp Boilie sériu! Prečo to bolo za potreby?

V rybolove sme si už mohli zvyknúť, že vývoj napreduje míľovými krokmi, avšak spomedzi všetkých metód, je bojlové kaprárstvo hádam tou, ktorá sa v poslednom desaťročí rozvíjala najdynamickejšie. Stačí pomyslieť na montáže, doplnky, alebo vnadidlá. Rozdiel je obrovský a úplne do očí bijúci! V súlade s týmito zmenami, sme sa aj my rozhodli, že je na čase rodinu Carp Boilie trochu zreformovať a prispôsobiť ju aktuálnym požiadavkám a najmodernejším metódam. Cieľom je maximálne vyhovieť nárokom rybárov, ktorí sa rozhodli odhlasovať dôveru práve našim produktom.

Hlavnú zásluhu na tom nesú traja znamenití členovia tímu Haldorádó Carp TeamTamás HaskóSzabolcs FarkasPéter Rokolya. Spoločne s nimi sa nám podarilo vykúzliť nie len vynovenú líniu Carp Boilie, ale zapracovali sme aj na mnohých ďalších pozoruhodných produktoch, určených výslovne potrebám rýchleho lovu na veľké kapry. Zmiesac naše poznatky s dekády sa kopiacimi skúsenosťami, sme vytvorili produkty, o ktorých môžeme hrdo prehlásiť, že sme nimi dosiahli tie najlepšie možné výsledky !

haldorado novinky 2019
Behom uplynulého roku sa neflákal ani náš Haldorádó Carp Team a jeho traja znamenití členovia, Tamás Haskó, Szabolcs Farkas a Péter Rokolya, sa plnou parou vrhli do vývoja nového "veľkokaprárskeho" sortimentu

Haldorádó SpéciAdditive

Spéci Additive prísada nie je umelo vytvorená a vyrobená tekutá aróma ale práve naopak je to čisto prírodný rastlinný a živočišný výťažok ktorý má priaznivý účinok pre ryby. Tieto tekutiny výborne pracujú aj v tých najchladnejších vodách a ryby ich inštinktívne vyhľadávajú lebo rozpoznajú stopové prvky, minerálne látky, vitamíny ktoré tieto tekutiny obsahujú.

haldorado novinky 2019
Produkty SpéciAdditive sa stali dominantnou sekciou našej ponuky prídavných látok. Od ich príchodu na trh im už odhlasovalo dôveru nespočetné množstvo našich zákazníkov, a nie náhodou!

Dá sa skvelo pužiť na dochucovanie krmív, alebo stick mixov, ale taktiež sa výborne hodí na stupňovanie vnadiaceho účinku zrniečok, bojlov, či peliet. K už existujúcim príchutiam (Kukuričné Mlieko, Výťažok s Cesnaku, Výťažok z Pikantnej Papriky, Tekutá pečeň a Japonský Krill) sa od roku 2019 pridružia ďalšie štyri: Korenistá Sépia, Mletý Rak, Výťažok z Patentky a Korenistá Červená pečeň.

haldorado novinky 2019
Rodina produktov SpéciAdditive sa od roku 2019 rozrastá o ďalších štyrov hodnotných členov

Mletý Rak

Belachan sa vyrába z kvasených kreviet a jej vôňa je intenzívna, smradľavá. Chuť belachanu je slaná rybacia. Počas kvasení sa vytvárajú štiepené bielkoviny ktoré sa vo vode rýchlo šíria. Táto tekutina ďalej obsahuje značné množstvo aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok. Belachan odporúčame použiť hlavne v letných mesiacoch .

haldorado novinky 2019
Mletý Rak = Tekutý výťažok z kvasených, zahnitých kreviet
haldorado novinky 2019
Belachan patrí medzi ikonické základné suroviny malajskej kuchine
haldorado novinky 2019
Perfektný na duchocovanie rozličných peliet

Výťažok z Patentky

Táto tekutina je výťažok z patentiek ktorý je neodolateľný pre ryby. Obsahuje vo vode rýchle rozpustné bielkoviny, esenciálne aminokyseliny a stopové prvky. Je určená predovšetkým pri love v studenej vode.

haldorado novinky 2019
Patentka patrí medzi hlavné zložky prirodzenej potravy kaprov
haldorado novinky 2019
Ako môžeme vidieť, výťažok z Patentky obsahuje celé patentky!
haldorado novinky 2019
Jedná sa o veľmi hustú, v porovnaní s vodou väčšou mernou hmotnosťou disponujúcu tekutinu, ktorá sa okamžite ponorí na dno
haldorado novinky 2019
Na makro snímke je dobre viditeľné, aké veľké množstvo prirodzenej, hodnotnej potravy táto prímes obsahuje

Korenistá Červená pečeň

Je to kombinácia dvoch produktov a to Tekutej Pečene a Robinového Korenia ktoré sme doplnili o ďalšie koreniny aby sme vytvorili dokonalú tekutú zložku na lov trofejných kaprov v letných mesiacoch.

haldorado novinky 2019
Korenistá Červená pečeň je dokonalou kombináciou tekutej pečene a výťažku z pikantnej papriky
haldorado novinky 2019
Perfektný doplnok na tuningovanie nástrah! Nástrahy sa oplatí pripraviť deň-dva pred rybačkou. Hodnotné stopové prvky tak budú mať viac času sa do nástrahy poriadne nasiaknuť, zabezpečiac tým dlhší vnadiaci účinok

Korenistá kalamár

Táto tekutina obsahuje výťažok z kalamárov. Má vysoký obsah kvalitných aminokyselín ktoré sme doplnili o ďalšie koreniny a pridali sme aj Robinové Korenie a tak sme dostali výsledný produkt ktorý pripomína silné koreniny a rybacinu. Je určené na celoročné použitie.

haldorado novinky 2019
Korenistá kalamár je celoročne úspešne fungujúca prídavná látka, ako ku krmivám, tak aj stick mixom
haldorado novinky 2019
Samozrejme, to je výborná alternatíva aj pre dochucovanie nástrah
haldorado novinky 2019
Szabolcs Farkas dosahoval pomocou bojlov ošetrených prídavnými látkami SpéciAdditive priam fantastické úlovky

Prejdi na prídavné látky SpéciAdditive:

Korenistá Sépia

Mletý Rak

Výťažok z Patentky

Korenistá Červená pečeň

 

Značky:
Populárne články
Vo Februári 2017, sa rodina navijakov TEAM FEEDER výrazne rozrástla a dovtedy osamotený SPRO Team Feeder Special LCS 550M, dostal štyroch nových súrodencov. Za tú dobu sa už s nimi stihli zoznámiť tisícky rybárov a používajú ich...
Čítaj ďalej
Pri predstavovaní prútov By Döme TEAM FEEDER Power Fighter, ktoré sa dostali do obchodov iba nedávno som spomínal, že vďaka neustále prebiehajúcim vývojovým prácam sa nové vylepšené prúty...
Čítaj ďalej
Neustále napínam svoje hranice a ak mi to dovolia, tak aj hranice druhých... Deň čo deň sa aktívne podieľam na vývoji mnohých produktov, občas je toho až priveľa. Zapálene hľadám nové, často až...
Čítaj ďalej
Rád by som sa s Vami rybármi podelil o svoje skúsenosti s lovom na veľké vzdialenosti s feeder prútmi lebo sa táto technika v posledných rokoch stáva čoraz populárnejším. Dúfam že moje rady Vám pomôžu...
Čítaj ďalej
Články o lov na feeder
Jesenné receptúry sa na rozdiel od letných zostáv pohybujú na oveľa širšej škále možností. Kým v septembri sa môže ortuť na teplomery vyšplhať aj nad 30 stupňov Celzia, na konci novembra už môžu nervy...
Čítaj ďalej
Nová séria prútov, ktorá v sebe spája všetky parametre moderného umenia výroby rybárskych prútov. Jedná sa o zdokonalené, posilnené, robustnejšie varianty právom slávnych predchodcov Fine Carp. Naprie...
Čítaj ďalej
Tolstolobík nepatrí medzi ryby, ktoré by sa často lovili cielene, no napriek tomu, tak kde je ich veľa, končia na háčiku pomerne často. Spravidla to je dielom náhody, háčik dokonca iba zriedkavo končí...
Čítaj ďalej
Dnes som si zachytal na jednom veľmi ťažko dostupnom, mimoriadne malebnom úseku Malého Dunaja pri meste Šolt. Milujem rybačky na divokej vode. Poďte, pridajte sa ku mne prostredníctvom tejto fotorepor...
Čítaj ďalej

Zanechať komentár

Captcha


Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×