035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk
Nenechte si ujít nové videá a články

Haldorado novinky 2023


Po viac ako 40 ročnej kariére v rybolove, by mi nikdy nenapadlo, že napíšem nasledujúcu vetu, ale je to 100%-ná pravda: NIKDY predtým som za jeden rok nenazbieral viac skúseností, hlavne čo sa týka špecializácie lovu na veľké kapry, ako v roku 2022. Nelenil som a vybral som sa za najlepšími kaprármi v Európe, aby som sa čomusi od nich priučil. Horlivosťou som však neprekypoval iba ja, ako také usilovné včeličky, zhromažďovali informácie a zbierali skúsenosti aj ďalší členovia nášho tímu, ako aj testovací rybári. Vo svojej práci sme z roka na rok lepší a ani na minútu nepochybujem, že aj na nasledujúcich riadkoch Vám predstavíme novinky, ktoré dopomôžu nejednému priaznivcovi produktov Haldorádó k najkrajšej rybačke v živote!

Haldorado novinky 2023
NIKDY predtým som nenazbieral za jeden rok viac skúseností, hlavne čo sa týka špecializácie lovu na veľké kapry, ako v roku 2022

Skôr než sa pustím do predstavovania nových produktov, mi dovoľte, aby som sa pochválil ďalším skvelým výsledkom z rybárskeho preteku, ktorým je v tomto prípade fantastický maďarský úspech na II. Free Style Method Feederových majstrovstvách sveta. V reprezentácii bol zastúpený aj náš tím a na jej úspechu sme mali veru leví podiel. Ja sám som na súpiske figuroval vo funkcii asistenta kapitána, kým kolega Gábor Sipos sa mužstvu pokúšal pomôcť v roli vedúceho mužstva - a ako to fantastický úspech dokazuje - to sa v plnej miere podarilo! Vďaka tomu sa k Vám už obaja prihovárame ako trojnásobní majstri sveta!

Haldorado novinky 2023
Na II. Free Style Method Feederových majstrovstvách sveta sa maďarskej reprezentácii podarilo obhájiť titul z roku 2021
Haldorado novinky 2023
Traja ľudia, ktorí už v tejto chvíli disponujú troma tímovými titulmi majstrov sveta!

Samozrejme, popri tom všetkom sme nepoľavili ani vo vývojových prácach a testovaní nových produktov. Pozrime sa teda na to, čo každého najviac zaujíma: aké novinky sme si pre Vás prichystali pre rok 2023!

Haldorado novinky 2023
Pri predstavovaní feederových noviniek mi pri tejto príležitosti pomohli kolegovia Tamás Putz a Gábor Sipos

 

 

Legend Produkty
V roku 2021 uzrela svetlo sveta naša najpopulárnejšia rodina nástrah, séria LEGEND Pellet, ktorej sa podarilo veľmi efektívne sprehľadniť a systematizovať už existujúce typy nástrah: Sinking (ponárajúce sa, rozpustné), Wafter (mierny vztlak + rozpustné) a Pop Up (plávajúce, nerozpustné). V roku 2022 prišli na pulty obchodov s nástrahami príchuťovo perfektne harmonizujúce arómy LEGEND MAX Jam a v roku 2023, Vám predstavujeme kompletnú rodinu krmív LEGEND Groundbait Serie, ktorá, s už existujúcimi nástrahami a arómami, ktoré sa medzičasom, v kruhu feederových kaprárov, vypracovali na absolútnych favoritov, chuťovo takisto dokonalo ladí.

 

 

Haldorado novinky 2023
V tomto roku sa rozrastá rad „legiend“

Legend Groundbait
Podobne, ako tomu bolo v prípade nástrah a aróm LEGEND, aj rodinu krmív LEGEND Groundbait sme vytvorili v prvom rade pre potreby kaprárov, ktorí sa zameriavajú na urastenejšie kapry. Nová rodina krmív počíta 10 členov a zo značnej časti ju tvoria už dobre osvedčené, LEGENDÁRNE krmivá Feeder Master, ktoré sú súčasťou nášho sortimentu už niekoľko rokov. Mnohé z nich sa tešia 10-15 ročnej sérii nepretržitej popularity. Trochu sme ich oživili, vynovili, obliekli do nového šatu, ale čo je najdôležitejšie, aktualizovali, aby čo najlepšie vyhovovali aj neustále sa meniacim nárokom moderného method feederového kaprárstva.

Haldorado novinky 2023
Medzi novinky pre rok 2023 patrí rodina krmív LEGEND Groundbait

Ďalej na Legend Groundbait

 

 

 

 

Legend Pellet – Pop Up, Sinking, Wafter – Kivi a Spicy Krill
LEGEND PELLET je NOVÝM, prepracovaným variantom našich troch existujúcich rodín nástrah:

 

 

 

 

  • Haldorádó Rozpustné Pelety (ponárajúce sa)
  • Haldorádó Plávajúce Rozpustné Pelety
  • Haldorádó Plávajúce Rozpustné Fluo Pelety

 

Haldorado novinky 2023
Nech sa páči, nové LEGEND PELLET príchute pre rok 2023

Kto by si pomyslel, že tieto nástrahy máme na pultoch už viac ako 10 rokov? Napriek tomu sa dodnes tešia mimoriadnej popularite a neochvejnej dôvere rybárov! V dnešnej rýchlo sa meniacej dobe je hotovým zázrakom, ak sa takejto dlhovekosti dožije čo len jediná nástraha, o tom už ani nehovoriac, že za nimi rok čo rok dopyt nie že neklesá, ale naopak, narastá!

Dlho sme si lámali hlavu, či by sme mali do týchto legendárnych nástrah vôbec nejako zasahovať, či stojí za to na nich niečo meniť. Nakoniec sme sa rozhodli pre odvážny krok. Našou filozofiou totiž vždy bolo, že aj dobré sa dá ďalej zlepšovať, aj veľmi chytľavé urobiť ešte chytľavejším. V minimálnej miere sme už aj v minulosti úspešné nástrahy ďalej vylepšovali, čo sa prejavilo predovšetkým v ešte intenzívnejšej aróme a lepšej konzistencii, umožňujúcej jednoduchšie navŕtanie v resp. navliekanie. Vytvorili sme jednotný, ľahko zrozumiteľný systém, v ktorom už samotné pomenovanie nástrahy poskytne veľmi zrozumiteľnú informáciu, ako sa nástraha správa. Staronové nástrahy sme trefnejšie ako LEGEND PELLET hádam pomenovať ani nemohli.

Haldorado novinky 2023
V rodine produktov LEGEND Pellet nájdeme ponárajúce sa, wafter, aj pop-up nástrahy

Popri dobre známych, veľmi dobre osvedčených, mimoriadne chytľavých príchutiach, prichádzajú v novom roku na paletu Haldoráda ĎALŠIE NOVÉ PRÍCHUTE, FARBY a FAREBNÉ KOMBINÁCIE. Celkom určite sa oplatí, ak si ich podrobnejšie preskúmame. Pre potreby moderného method feederového kaprárstva sú neodmysliteľné ako pop-up (plávajúce), wafter (mierne plávajúce), tak aj sinking (ponárajúce sa) nástrahy, preto si od tejto chvíle budeš môcť zaobstarať legendárne Haldorádó nástrahy vo všetkých troch prevedeniach. Od roku rodina produktov má nové členy Kiwi a Spicy Krill.

Haldorado novinky 2023
Kivi bude patriť medzi hlavné arómy roka 2023. Nová vôňa nás zdraví aj v rodine LEGEND Pellet

Ďalej na Legend Pellety

 

 

 

Legend Max Jam – Kiwi a Spicy Krill
LEGEND MAX je hustá, vysokou priľnavosťou vládnuca aróma, ktorá prichádza na pult v príchutiach rodiny nástrah LEGEND PELLET. Obsahuje množstvo atraktantov a prírodných výťažkov, ktoré jednak zlepšujú rybí apetít, ale taktiež majú blahodarný účinok na trávenie rýb. Každý variant disponuje vnútorným obsahom, ktorý korešponduje s príchuťou. Jednoduchému použitiu napomáha aj praktické balenie, ktorého ľahkým stlačením môžeme arómu na nástrahu, alebo krmítko iba jednoducho pumpnúť.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
LEGEND Max Jam má dva nové členy

Od tohto roka bude rodina Legend Max Jam dostupná aj v príchutiach Kivi, čo je jedna z hlavných aróm sortimentu Haldorádó pre rok 2023, a Spicy Krill.

Ďalej na Legend Jam

 

 

 

TORNADO – séria Sipi
rodina nástrah TORNADO Method sa v roku 2022 rozrástla o varianty s pomenovaním Sipi, ktorých nápad a vývoj sa spája s menom Gábora Siposa. Tieto, predovšetkým k súťažnému a jemnému method feederovému lovu optimalizované nástrahy, si získali veľmi veľa priaznivcov a tešili sa neskutočnej popularite hneď v prvom roku svojej existencie. Preto nebolo otázne, že si v rodine produktov TORNADO zaslúžia zastúpenie aj vo forme krmív, aróm a ďalšách nástrahových variantov.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
V roku 2022 zožali nástrahy Sipi v skutku nevídaný úspech, preto prichádzajú v novom roku príchute Sipi 1 a Sipi 2 aj do radov ostatných produktov sortimentu TORNADO

TORNADO Method MIX – Sipi 1 a Sipi2
Podobne ako TORNADO Method MIX, aj tieto sú jemnozrnné krmivá. Sipi 1 je biele, Sipi 2 je žlté, dodatočné pelety sa zas skvejú v už obvyklej fluo farbe. Príchuťami sú identické s ostatnými produktami s názvom Sipi 1 a Sipi 2, teda v prípade jedničky to je citrón + mäta prieporná a v prípade dvojky zas pomaranč + škorica.

Haldorado novinky 2023
Každý produktový rad s označením TORNADO bude od tejto chvíle dostupný aj v príchutiach Sipi 1 a Sipi 2

TORNADO Wafter 12 mm - Sipi 1, Sipi 2

V minulom roku sme od našich zákazníkov dostali množstvo poznámok a aj požiadaviek, medzi inými aj tú, že by si radi vyskúšali nástrahy Sipi 1 a Sipi 2 aj vo väčších rozmeroch. Niet sa čomu diviť, veď ide o najpopulárnejšie, TOP príchute minulého roka! Preto sme neotáľali a v roku 2023 doplníme sortiment TORNADO aj o tieto chuťové varianty. Nástraha Sipi 1 vládne príchuťou citrón + mäta prieporná, farebne ide o bielo-žltú nástrahu s delenými farbami, kým Sipi 2 zas vládne príchuťou pomaranč + škorica a farebne je biela+oranžová.

TORNADO Pop Up XL 15 mm - Sipi 1 a Sipi 2

V minulom roku sme od našich zákazníkov dostali množstvo poznámok a aj požiadaviek, medzi inými aj tú, že by si radi vyskúšali nástrahy Sipi 1 a Sipi 2 aj vo väčších rozmeroch. Niet sa čomu diviť, veď ide o najpopulárnejšie, TOP príchute minulého roka! Preto sme neotáľali a v roku 2023 doplníme sortiment TORNADO aj o tieto chuťové varianty. Nástraha Sipi 1 vládne príchuťou citrón + mäta prieporná (farba biela a žltá), kým Sipi 2 vládne príchuťou pomaranč + škorica a farebne je biela.

TORNADO MAXI 22 mm - Sipi 1, Sipi 2

Každý téglik TORNADO MAXI obsahuje nástrahy v dvoch farebných prevedeniach, aj tým otvárajúc cestu ďalšiemu experimentovaniu. Nástrahy Sladká Jahoda sú žlté a červené, nástrahy Rokfortský Syr, N-Butyric & Ananás a Mango oranžové a žlté, nástrahy Medovník citrónovo žlté a hnedé, nástrahy Cesnak & Mandle biele a žlté, nástrahy Punč & Mäta ružové a žlté, nástrahy Sépia & Marhuľa oranžové a ružové, nástrahy Sipi1 citrónovo žlté a biele, a nástrahy Sipi2 zas obsahujú biele zrniečka.

Haldorado novinky 2023
Rodina produktov TORNADO sa rozrastá neskutočným tempom

Ďalej na Sipi1 a Sipi2 produkty

 

 

 

TORNADO Micro Pellet
Peletová zmes v príchutiach totožných s príchuťami mimoriadne populárnych krmív TORNADO Method Mix. Majstrovské zmesi rozlične veľkých peliet s rozdielnou dobou rozpúšťania, v ktorých nájdeme nápadne veľa s danou príchuťou ladiacich farebných semiačok

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Micro pellet variant je od tejto chvíle takisto dostupný vo všetkých TORNADO príchutiach

Podľa našich skúseností, dodávajú krikľavé semiačka, hlavne v kalnejších vodách, zmesi extra vábivosť a stupňujú u rýb stravovací inštinkt. Okrem toho, ak si ryby zvyknú na živšie farby, spravidla oveľa ľahostajnejšie vsrknú aj zväčša krikľavo sfarbenú nástrahu. Návod na použitie je mimoriadne jednoduchý: mikropelety jednoducho zaleješ 100-150 ml vody (v závislosti od toho, ako dobre chceš, aby držali) a po 8-10 minútovom odpočinku už aj môžu ísť do krmítka.

Haldorado novinky 2023
Majstrovské zmesi rozlične veľkých peliet s rozdielnou dobou rozpúšťania, v ktorých nájdeme nápadne veľa s danou príchuťou ladiacich farebných semiačok

My sa však domnievame, že najlepší účinok dosiahneš vtedy, ak ich premiešaš v pomere 1:1 s chuťovo identickým krmivom TORNADO. Zmes, ktorá sa uvoľňuje z krmítka, bude v tomto prípade vytvárať veľmi efektný, intenzívny mrak, kým veľa mäkkých, farebných peliet zas bude predstavovať takú lákavú hostinu, od ktorej sa ryba nepohne, kým tam zostane čo i len jediné semiačko. Pri zostavovaní farebnej palety produktu bolo hľadiskom aj to, aby sa varianty farebne ponášali na iné výrobky z toho istého chuťového vesmíru. Preto ide príchuť Punč & Mäta ružovým (pink) smerom, kým povedzme Mango prekypuje oranžovou.
Chuťové varianty: Sipi 1, Sipi 2, Sladká Jahoda, Rokfortský Syr, N-Butyric & Ananás. Medovník, Mango, Cesnak & Madle, Punč & Mäta a Sépia & Marhuľa.

Ďalej na Tornado Micropelety

 

 

 

Rodina Haldorádó N-Butyric
V roku 2022 sa dostala do obehu rodina nástrah N-Butyric Pop Up, ktorá bola určená v prvom rade pre potreby letného, teplovodného rybolovu. Napriek tomu, že sa pôvodne jednalo o výslovne sezónne nástrahy, záujem o tieto pichľavou, no vôbec nie nepríjemnou vôňou vládnuce guličky, bol enormný prakticky po celý rok. Mimoriadny úspech nástrahy nám jasne napovedal, že kyseline maslovej právom prináleží v našom sortimente miesto aj v podobe úplnej kolekcie - aj vo forme arómy a krmiva.

 

 

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Rodina produktov Haldorádó N-Butyric sa od nového roka rozrastá aj o krmivo a arómu

 

 

N-Butyric Groundbait
Haldorádó N-Butyric Groundbait pozostáva z rôznym spôsobom extrahovaných kukuričných výťažkov. Vysoký obsah uhľovodíkov, rozmanitá veľkosť zrniečok, rýchla rozpustnosť a veľmi bohatý aromatický vesmír: toto sú hlavné charakteristiky týchto krmív. Podobne ako nástrahy, maslové krmivá prejavia svoje prednosti naplno taktiež v stabilne teplej vode, či sa už jedná o kaprarinu, alebo cielený lov na amury. Čo sa týka spôsobu použitia, do vody ho môžeš dostať ako v klasickom, tak aj method feederovom krmítku.

Haldorado novinky 2023
Rodina krmív N-Butyric Groundbait prichádza v príchutiach dobre známych nástrah N-Butyric Pop Up

Každý sáčok obsahuje 800 g suchého materiálu a 50 ml hustej kyseliny maslovej, ktorú nalejeme do 300 ml vody (tá môže kľudne pochádzať priamo z jazera) a tento aromatický mix následne použijeme na zamiešanie samotného krmiva. Takto dostaneš ten brutálne intenzívny vnadiaci účinok, na ktorý ryby tak extrémne rýchlo reagujú!

Haldorado novinky 2023
Každý sáčok obsahuje 800 g suchého materiálu a 50 ml koncentrovanej kyseliny maslovej

Do obchodov prichádza v štyroch prevedeniach. Sú to žltobiela Kyselina Maslová Natural, oranžová Kyselina Maslová + Syr, citrónovo žltá Kyselina Maslová + Med a bledofialová Kyselina Maslová + Slivka.

Ďalej na N-Butyric krmivá

 

 

 

 

N-Butyric Spray
V roku 2022 sa dostala do obehu rodina nástrah N-Butyric Pop Up, ktorá bola určená v prvom rade pre potreby letného, teplovodného rybolovu. Napriek tomu, že sa pôvodne jednalo o výslovne sezónne nástrahy, záujem o tieto pichľavou, no vôbec nie nepríjemnou vôňou vládnuce guličky, bol enormný prakticky po celý rok. Mimoriadny úspech nástrahy nám jasne napovedal, že kyseline maslovej právom prináleží v našom sortimente miesto aj v podobe úplnej kolekcie - aj vo forme arómy a krmiva.

 

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Sprej patrí v dnešnej dobe v radoch method feederových rybárov už medzi neodmysliteľné doplnky, preto Ti bude, pre situácie, keď chceš loviť s maslovým vnadidlom, od tejto chvíle k dispozícii aj ten

N-Butyric Spray prichádza na pulty obchodov, podobne ako TORNADO Activator Spray, vo forme malej fľaštičky s pumpičkou. Používa sa nesmierne jednoducho: iba z neho pumpneš priamo na krmítko, alebo nástrahu, znásobiac ich vnadiaci účinok. Používaj jednoznačne predovšetkým pri letných, teplovodných rybačkách, či už na kapry, alebo amury.

Haldorado novinky 2023
Používa sa nesmierne jednoducho: skrátka z neho striekneš na naplnené krmítko. Hotovo!

Podobne ako ostatný členovia rodiny N-Butyric, aj tento prichádza do obchodov v štyroch prevedeniach: Kyselina Maslová Natural (bezfarebná), Kyselina Maslová + Syr (oranžová), Kyselina Maslová + Med (citrónovo žltá) a Kyselina Maslová + Slivka (tmavomodrá). Farebné varianty vytvárajú vo vode bledší mráčik, takže pôsobia na ryby aj vizuálnym stimulom.

Haldorado novinky 2023
„Maslový“ systém je kompletný!

 

 


Ďalej na N-Butyric Spray

 

 

 

 

 

Haldorádó FermentX Method Box
V teplých letných vodách sú nesmierne populárne aj mliečnym kvasením produkované krmivá FermentX. Siaha po nich čoraz viac method feederových rybárov. Aby však boli vhodné aj pre potreby method feederového rybolovu, musíš najprv vykonať viacero úkonov (predrvenie cez sitko, odstránenie väčších semiačok). Právom sa teda medzi rybármi, ktorí tieto produkty veľmi úspešne používali (možno medzi nich patríš aj Ty), začala vynárať otázka, prečo nie sú tieto vynikajúce vnadidlá dostupné aj vo forme, optimalizovanej výslovne pre potreby method feederového lovu. Po takto jasne sformulovanej zákazníckej požiadavke nám teda nezostávalo nič iné, ako jej vyhovieť a ponúknuť toto krmivo aj v takejto špecializovanej forme.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Pre method feederový lov optimalizované mliečne kvasené vnadidlo prichádza do obchodov v štyroch FermentX príchutiach

Obsah FermentX Method Boxu:

  • 400 gramov suchého, ochuteného krmiva
  • 100 gramov drobných, kvasených semiačok
  • 100 ml kvasenej tekutiny
Haldorado novinky 2023
Každá jedna krabička obsahuje základné krmivo, kvasené semiačka a kvasenú tekutinu

Návod na použitie: obsah krabičky vysyp do vedra. Suché krmivo zalej kvasenou tekutinou a následne ho zalej identickým množstvom (1 fľaštička) vody. Zmes dobre premiešaj a po 10-15 minútach ju predrv cez sitko. Následne môžeš ku zmesi, či už po častiach, alebo naraz, primiešať aj drobné semiačka. Ak bude behom procesu zmes príliš suchá, podľa potreby môžeš (a vlastne aj musíš) doplniť potrebnú vlhkosť. Pre tento účel bude najlepším riešením rozprašovač!

Užitočné tipy! Takto pripravená zmes je mimoriadne čerstvá a intenzívna, veľmi účinne ju budeš môcť použiť aj na pretekoch. Pri testoch veľmi dobre fungovalo aj to, keď sme fermentované jedlo namiesto drobných semiačok premiešali s rybacími peletami. Veľmi zvláštne kombo, ale efektívne!

Haldorado novinky 2023
Zmes sa vo vode veľmi rýchlo a efektne otvára, no semiačka zostanú zaručene v blízkosti krmítka. Skutočná method feederová zmes!

Ďalej na FermentX Box


 

 

 

Haldorádó BlendeX Serum Ghost
V uplynulých rokoch sa koncentrát BlendeX Serum vypracoval na jedno z najpopulárnejších dochucovadiel. Vďaka pozoruhodnému baleniu a jednoduchej aplikácii sa stalo nesmierne populárnym ako v kruhom method feederových, tak aj boilies rybárov. V roku 2023 dozrel čas, aby sme, vyhoviac neustále sa vyvíjajúcim nárokom moderného rybolovu a požiadavkám našich zákazníkov, konečne zmodernizovali aj dobre osvedčený prípravok BlendeX Serum.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Dobre známy produkt BlendeX Serum je od tohto roka rybárom k dispozícii aj v novej, revitalizovanej forme

BlendeX Serum Ghost - podobne ako predchodca - umožňuje súbežné použitie dvoch aróm. Čo sa týka príchutí, sa na jednotlivých variantoch vlastne nič nezmenilo. Zmeny nastali na poli vnútorného zloženia. Usilovali sme sa o to, aby zo seba arómy dávkovali vábivé atraktanty, stimulanty a príjemné príchute po ešte dlhšiu dobu. Okrem toho je v prípade Séra Ghost novinkou aj to, že sa prejavuje aj vizuálnym efektom, nakoľko táto hustá tekutina vytvára vo vode veľmi pôsobivý mráčik, farebne identický s farbou aromatického koncentrátu.
Arómu Ghost môžeš v záujme extra vnadiaceho účinku dávkovať priamo na nástrahy, na nálož v krmítku, alebo PVA sáčok. Kreatívnemu využitiu extra príchuti však kladie hranice iba fantázia! Samozrejme, sa jedná o PVA kompatibilný materiál, preto PVA sáčky ani siete nerozpúšťa.

BlendeX Serum Ghost prichádza na pulty obchodov v tých istých siedmych chytľavých príchutiach ako jeho predchodca.

Ďalej na Blendex Serum Ghost

 

 

 

Micro Pellet – Kiwi
Lákajúca schopnosť mikropeliet je očividná. Mikropelety sú určené na selektívny lov väčších rýb na takých vodách kde je nespočetné množstvo bielych rýb. Pri dopade o vodnú hladinu a pri klesaní sa nerozpadáva a tak váby iba tie ryby ktoré sa nachádzajú na dne jazera. Nová rada Micro Pellet sa skladá z 2 milimetrových, ochutených peliet z ktorých sa okamžite začnú uvoľňovať atraktanty po kontakte s vodou pričom dľhodobo udržia svoj tvar.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Micro Pellet – Kivi je nový doplnok s ozaj pozoruhodným vzhľadom aj arómou

Mikropelety môžeme primiešať do krmiva a tým zvýšime jeho ľákavosť. Pomer miešania 20-40% podľa toho koľko hrubých častíc chceme mať v krmive. S mikropeletami môžeme zakrmovať aj samostatne, pomocou praku, spomb rakety alebo s kalíškom.
V tomto roku sa náš sortiment rozrastá o jednu skutočnú podivuhodnosť. Je ňou trpký, sladkastý, krikľavo zelený variant kivi, ktorého efektivita sa skrýva v jeho výnimočnosti.

Ďalej na Mikropelety - kiwi

 

 

 

Haldorádó SpéciCorn Limited Edition – Kiwi
Rodina produktov Haldorádó SpéciCorn patrí na našom domácom trhu už nejaký ten piatok medzi tie absolútne najdominantnejšie produkty. S väčšinou domácich rybárov by ste sa mohli staviť, že im tam niekde v taške ležia 1-2, alebo aj viac téglikov SpéciCornu. Behom rokov už tieto nástrahy neraz potvrdili, že sú oveľa viac, ako len kúsoček plastu. Svoju ozajstnú chytľavosť dokazujú hlavne na prírodných, a iných sumčekmi a inými drobným rybami sa hemžiacich vodách, kde selektujú väčšie jedince absolútne spoľahlivo!

 

 

 

Haldorado novinky 2023
SpéciCorn Limited Edition – Kivi je ozaj inovatívna novinka

Behom rokov sa paleta našich produktov rozrástla o nespočetné množstvo nových nástrah, no do tohto dňa zostali najpopulárnejšie práve SpéciCorn a SpéciCorn Mega, teda štandardná a veľká gumená kukurica. Ohľadom víťazných farieb a príchutí sa však názory našich zákazníkov rozchádzajú. Dostali sme množstvo pripomienok a odporúčaní, z ktorých si stačilo „iba“ povyberať tie najlepšie. Selekciu nasledovali testy a celý rad skúšobných rybačiek, kým zostalo dokopy 6 variantov:
- Jahodový Jogurt (citrónovo žltá + červená)
- Tutti Frutti (citrónovo žltá + ružová)
- Kiwi (citrónovo žltá + zelená)
- Mango (citrónovo žltá + oranžová)
- Medová Pálenka (citrónovo žltá + oranžová)
- Krill (citrónovo žltá + hnedá)

Je veľmi dôležité, že všetky varianty obsahujú základnú, žltú kukuricu, ku ktorej sme vždy vybrali farbu, ktorá bola podľa nás najchytľavešia. Popri farbe a príchuti boli predmetom ďalších argumentov aj rozmery nástrah. Malé, alebo Mega? Nevedeli sme sa rozhodnúť, preto sme dali do každého téglika z oboch. Takto môže rybár prispôsobiť apetítu rýb aj veľkosť. Spoločne s ľubovoľným variovaním farieb to otvára cestu bohatému experimentovaniu. V jednom tégliku nájdeš nie 10, ale 16 zrniečok kukurice. 8 z nich sú zrniečka SpéciCorn normálnej veľkosti a 8 väčšie SpéciCorn Mega.

Haldorado novinky 2023
Zo sortimentu sme vyradili variant Punč-Citrón, ktorý sa v minulom roku ukázal byť tým najslabším článkom. Na jeho miesto sme zaradili Kivi

Ale prečo sme vlastne označili túto rodinu ako Limited Edition, teda ako limitovanú edíciu? Našou predstavou je, že časť týchto výrobkov budeme predávať iba tento rok a v nasledujúcich rokoch ich nahradíme novými variantmi, novými príchuťami. Tri príchute, ktoré podajú v tomto roku najhorší výkon, nech už sú podľa nás akokoľvek chytľavé, nemilosrdne vyradíme a nahradíme ich novými. V tomto prípade sme zo sortimentu vyradili variant Punč-Citrón, ktorý sa v minulom roku ukázal byť tým najslabším článkom. Na jeho miesto sme zaradili Kivi.

Haldorado novinky 2023
Pri predstavovaní kaprárskych noviniek mi aj tentoraz pomáhali dvaja znamenití členovia mužstva Haldorádó Carp Team Tamás Haskó a Péter Rokolya

Ďalej na Specicorn - Kiwi

 

 

 

Rodina produktov Haldorádó MONSTER
Ak sa dá o členoch rodiny produktov MONSTER povedať jedna vec, tak to určite nie je to, že by boli známe pre príjemnú, ľudskému nosu lahodiacu vôňu. Čo sa o nich však povedať určite dá je, že ich chytľavosť je nespochybniteľná! Popri nástrahách a kŕmnych peletách nájdeš túto rodinu produktov v našej ponuke zastúpenú aj vo forme doplnkových aróm.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Týmto nevšedným novinkám vďačím za nejednu obrovskú rybu!

 

 

 

MONSTER Pellet Box
V dnešnej dobe sú v prípade cielenej kaprariny vnadidlom číslo jedna pelety. V našej ponuke nájdete naozaj širokú paletu peliet, najrôznejšieho zloženia a nutričného obsahu, ako naturálne, tak aj rozlične aromatizované varianty. Niečo, čo by ste však do teraz hľadali márne je MONSTER Pellet Box! Čím je taký výnimočný?

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Silným diaľkovým vnadiacim efektom vládnuce majstrovské mixy, optimalizované výslovne pre potreby cieľavedomého lovu na veľké ryby

Možno aj ty veľmi dobre poznáš také, predovšetkým z boilies lovu veľmi dobre známe, pre ľudský nos nie veľmi príjemné prímesy ako krvná múčka, pečeňová múčka, najrôznejšie rybie múčky a rôzne štipľavé korenia. Nuž, MONSTER Pellet Box-y obsahujú práve také vecičky, ktoré, napriek veľmi nepríjemnej „vôni“, vládnu extrémne silným diaľkovým vnadiacim účinkom, hlavne na urastené kapry. Tieto smradľavé, avšak výnimočne vysokým nutričným obsahom vládnuce pokrmy Ti budú dostupné v štyroch prevedeniach. Okrem peletovej zmesi nájdeš v krabičke aj 100 ml aromatizovanej tekutiny, čo je na namäkčenie peletových semiačok práve postačujúce množstvo. Použite Boxov je nesmierne jednoduché: 100 ml tekutiny z krabičky jednoducho naleješ na peletový mix, dobre premiešaš a po 10 minútovom odpočinku výslednú zmes napcháš do krmítka. O zvyšok sa postarajú ryby!

Haldorado novinky 2023
Ku každému peletovému mixu patrí aj 100 ml tekutiny, ba čo viac, variant Pečeň & Krv obsahuje aj krvnú múčku!
Haldorado novinky 2023
Táto rodina produktov bude ideálnou voľbou ako pre method feederový, taj aj boiles lov

MONSTER Pellet Box - Hot Mang
o Mangová príchuť je v rybolove veľmi dobre známym chuťovým vesmírom, v našej ponuke nájdeš viacero chytľavých nástrah, alebo doplnkových aróm, ktoré sa pýšia príchuťou tohto exotického ovocia. Sladký základ je prítomný aj tu, avšak, trochu neobvyklým spôsobom, dostal v tomto prípade štipľavú, korenistú prílohu. Výsledok je šokujúci, avšak mimoriadne chytľavý!

MONSTER Pellet Box - Červený Losos
Lososa už máme na palete vo forme viacerých krmív a nástrah a od tohto roka Ti bude k dispozícii už aj v prevedení Pellet Box. Výslovne odporúčame na rybačky v studenej vode, poprípade na cielený lov na jesetera!

MONSTER Pellet Box - Pečeň & Krv
Najsmradľavejší a zároveň najmarkantnejší člen celej rodiny. Extrémne vysoký obsah bielkovín, ktorý ešte dodatočne stupňujeme aj pomocou malého sáčku krvnej múčky. Tú je najlepšie primiešať k mixu až vtedy, keď sú peletové semiačka už namäknuté. S touto zmesou máme tú skúsenosť, že, čo do počtu, sa od nej neoplatí čakať veľký nával rýb, ale tie najväčšie z okolia zaručene pozbiera, to je nepopierateľné!

MONSTER Pellet Box - Sépia & Čučoriedka
V rámci kaprariny cielenej na veľké jedince patrí sépia medzi absolútne najpopulárnejšie príchute. Čučoriedka v tomto prípade sépiovú príchuť trochu zjemňuje, tieto dva chuťové vesmíry sa k sebe naozaj perfektne hodia. Pomocou tejto peletovej zmesi s touto príchuťou je možné uloviť hádam najvyšší počet kaprov na prakticky ktoromkoľvek jazere

Ďalej na Monster Pellet Box

 

 

 

MONSTER Pop Up Method 9, 11 mm
Vysokou vztlakovou silou vládnuce, plávajúce (Pop Up) nástrahy, ktoré si budú celkom určite vyžadovať väčší, mäsitejší háčik a hrubší nástrahový osteň. Dôvod je veľmi jednoduchý: toto nie sú nástrahy pre drobné rybičky! Cieľom je jednoznačne selekcia väčších rýb, pre ktorých bezpečné ulovenie budeš v každom prípade potrebovať väčší háčik. Veľkým vztlakom vládnuca nástraha perfektne vybalansuje aj väčší háčik, vytvoriac perfektný spôsob prezentácie nástrahy pre veľké ryby.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Veľkým vztlakom vládnuca nástraha na veľké ryby

V tégliku MONSTER Pop Up Method nájdeš 9 a 11 mm-ové guličky. Popri miešanej príchuti sú guličky charakteristické aj kombináciou dvoch farieb, preto sú veľmi výrazné aj na tmavšom krmive, alebo peletovom základe.
Nástraha prichádza do obchodov v štyroch chuťových prevedeniach: Pečeň & Krv (hnedá + červená), Sépia & Čučoriedka (ružová + čierna), Červený Losos (žltá + červená) a Hot Mango (oranžová + biela).

Haldorado novinky 2023
Okrem silnej arómy na seba tieto nástrahy pútajú pozornosť aj výraznou, delenou farbou

V tégliku MONSTER Pop Up Big Carp nájdeš 13 a 17 mm-ové guličky. Popri miešanej príchuti sú guličky charakteristické aj kombináciou dvoch farieb, preto sú veľmi výrazné aj na tmavšom základe, alebo peletovom, či boilies krmive.
Nástraha prichádza do obchodov v štyroch chuťových prevedeniach: Pečeň & Krv (hnedá + červená), Sépia & Čučoriedka (ružová + čierna), Červený Losos (žltá + červená) a Hot Mango (oranžová + biela).

Haldorado novinky 2023
Väčšie varianty sú veľmi účinné kaprárske nástrahy aj sami o sebe, ale...
Haldorado novinky 2023
...sú vhodné aj na nadľahčenie nástrahových kombinácií

Ďalej na Monster Pop Up Boilies

 

 

 

MONSTER Magnum 20 mm
MONSTER Magnum v sebe spája všetky výhody rozpustných a varených nástrah, nakoľko sa jedná o nástrahu, ktorej jadro je varené, avšak vonkajšia vrstva je rozpustná! Vnútorné 14 mm-ové jadro je varené, tvrdé a nerozpúšťa sa. Jedná sa v podstate o korkovým melivom nadľahčenú nástrahu. Hrúbka vonkajšej vrstvi činí 6 milimetrov, ide o rozpustný plášť, ktorý zo seba priam chrlí vábivé atraktanty. Vnútorná vrstva vydrží hoci aj 72 hodín, kým vonkajší plášť sa (v závislosti od teploty vody) rozpustí za 2-3 hodiny.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
MONSTER Magnum je špeciálna nástraha určená na veľké ryby

Veľmi atraktívna, mimoriadne úderná nástraha, ktorú môžeš poslať do akcie ako pri príležitosti krátkych method feederových rybačiek, tak aj boilies rybačiek cielených výslovne na veľké ryby. Výslovne ju odporúčame pre lov prezieravých, opatrných, kapitálnych matuzalemov na veľkému tlaku rybárov vystavených jazerách, ale pri našich testoch sa nástraha ukázala byť až prekvapivo účinná aj pri love na divokých vodách. Jednou vetou, vyselektuje a vychytá všetky kapry z okolia!

Haldorado novinky 2023
Vnútorné 14 mm-ové jadro nástrah Magnum je varené, tvrdé a nerozpúšťa sa. Jedná sa v podstate o korkovým melivom nadľahčenú nástrahu. Hrúbka vonkajšej vrstvi činí 6 milimetrov, ide o rozpustný plášť, ktorý zo seba priam chrlí vábivé atraktanty.
Haldorado novinky 2023
Priebeh rozpúšťania

Na výber máš zo štyroch chytľavých variantov: Pečeň & Krv - jadro je červené, rozpustný obal je hnedý. Sépia & Čučoriedka - jadro je čierne, rozpustný obal je ružový. Červený Losos - jadro je tmavohnedé, rozpustný obal je bordový. Hot Mango - jadro je oranžové, rozpustný obal je biely.

Haldorado novinky 2023
Na výber máš zo štyroch chytľavých variantov:
Haldorado novinky 2023
Tieto nástrahy sa už osvedčili na mnohých „veľkorybárskych“ vodných plochách po celej Európe!

Ďalej na Monster Magnum Boilies

 

 

 

MONSTER Gel Booster
Smradľavý, korenistý chuťový vesmír prezentujúca rodina produktov MONSTER prichádza aj vo forme doplnkovej arómy. Jedná sa o hustú tekutinu, ktorá je kompatibilná s PVA materiálom, dobrá voľba ako pre method feederový, tak aj boilies rybolov. Pozoruhodnou vlastnosťou tohto produktu je, že sa nejedná iba o jednoduchú arómu, ale o zmes prirodzených výťažkov, ktorá prekypuje hodnotnými živinami a stimulantmi.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Rodinu produktov MONSTER kompletizuje táto silne markantná rodina aróm

Používa sa mimoriadne jednoducho. Jediným stlačením dávkovača dostaneš arómu priamo na krmítko, alebo do PVA sáčku. Nakoľko sa jedná o hustú, koncentrovanú arómu, svoj účinok naplno prejaví na dne, kde zostane v blízkosti peliet, alebo krmiva a neprestajne bude po okolí šíriť vábivé atraktanty.
Na výber máš zo štyroch chytľavých variantov: Pečeň & Krv vládne brutálne silnou pečeňovou a krvnou príchuťou, farba je krvavočervená. Sépia & Čučoriedka vládne intenzívnou sépiovou a čučoriedkovou príchuťou a arómou, farba je ružová. Červený Losos vládne silnou rybacou, lososovou príchuťou a arómou, farba je červená. Hot Mango vládne štipľavou, mangovou príchuťou a arómou, farba je oranžová.

Haldorado novinky 2023
Gel Booster je v ponuke dostupný vo všetkých štyroch príchutiach

Ďalej na Monster Booster Gel

 

 

 

Rodina produktov Haldorádó Big Feed
Produkty s označením Haldorádó Big Feed sú určené na veľkoplošné kŕmne kampane za účelom prilákaním čím viac rýb. Z týchto produktov si rybár môže so sebou zobrať na viacdňové rybačky väčšie množstvo a v peňaženke ešte stále zostanú peniaze lebo tieto produkty sa dajú kúpiť za prijateľnú cenu. Nech Vás ceny týchto produktov neklamú, stále sa jedná a produkt ktorý je vyrobený z kvalitných materiálov a sú pri výrobe použité aj kvalitné arómy o ktorých sa môžete presvedčiť ak otvoríte obal.

 

 

 

C6 Pellet – Kiwi
Rodina Big Feed C6 Pellet od Haldorado ponúka množstvo skvelých riešení či už na vytvorenie, alebo doplnenie základného zakŕmenia, a taktiež na obohatenie samotnej zmesi v krmítku. Priemer peletových zrniečok je 6 mm, vládnu hustou, kompaktnou textúrou, vo vode však pekne namäknú, kým po celú dobu z seba chrlia vábivú arómu. Na pulty prichádzajú v ekonomicky veľmi priaznivých vybaveniech 0,9 a 2,5 kg, pomocou ktorých sa dá kŕmenie vyriešiť hravo na kratších, ale aj dlhších túrach.
Takto ich už ponúkame v 7 víťazných príchutiach, ako produkty C21 Boilie, tak aj C6 Pellet, takže si zaručene nájdeš vhodnú alternatívu do absolútne každého obdobia: Jahoda & Ananás, Divoký Kapor, Sépia, Korenistá Klobása, Cesnak & Madle, v resp. Amur a Tigrie Orechy. Od roku 2023 Kiwi je v ponuke.

Haldorado novinky 2023
Nový C6 pellet a C21 boilies sú pozoruhodné ako príchuťou, tak aj vzhľadom

C21 Boilie – Kiwi
C21 Boilie od Haldorado sa oplatí používať, keď ideš výslovne po veľkých kaproch. Z vysokokvalitných materiálov vyrobené boilies vládnu veľkosťou 21 milimetrov. Zakúpiť si ich môžeš v 0,8 a 2,5 kilovom, v resp. po NOVOM už aj 1 kilogramovom vybavení, ktoré doplňujú chuťovo identická 100 mililitrová fľaštička arómy + praktické vedierko. Pomocou takéhoto príslušenstva hravo vyriešiš kŕmenie na kratších, ale aj dlhších túrach. Veľmi dôležitou a hlavne výhodnou vlastnosťou tejto nástrahy je, že ide o „Long Life” variant, čo sú varené boilies, ktoré v závislosti od teploty vydržia vo vode až 48 hodín.
Takto ich už ponúkame v 7 víťazných príchutiach, ako produkty C21 Boilie, tak aj C6 Pellet, takže si zaručene nájdeš vhodnú alternatívu do absolútne každého obdobia: Jahoda & Ananás, Divoký Kapor, Sépia, Korenistá Klobása, Cesnak & Madle, v resp. Amur a Tigrie Orechy. Od roku je v ponuke príchuť Kiwi.

Haldorado novinky 2023
Produkty Big Feed sú v našej ponuke, popri veľmi populárnom 800 g balení, dostupné aj v 2500g balení

Ďalej na Big Feed

 

 

 

Haldorádó SpéciAdditive – Kiwi
Prídavné látky SpéciAdditive nie sú žiadne umelé arómy. Jedná sa o prirodzené rastlinné, alebo živočíšne extrakty, ktoré majú na rybí apetít dokázateľne blahodarný účinok. Ryby ich skrátka milujú. Pôsobia veľmi dobre aj v studenej vode, obsahujú stopové prvky, vitamíny a minerálne látky, z ktorých majú ryby spravidla nedostatok, preto sú k týmto arómam priam inštinktívne priťahované. Môžeš ich používať na dochucovanie krmív, stick mixov, ale rovnako tak aj na zintenzívnenie účinku peliet, semiačok a boilies guličiek.

 

 

 

Kivi patrí medzi popredné arómy sortimentu Haldorádó pre rok 2023, stretneme sa s ňou vo viacerých produktoch. Sme presvedčení, že po mimoriadne chytľavých príchutiach, akými sú jahoda, ananás a mango, sme identifikovali ďalšiu, extrémne údernú arómu! Kivi je veľmi príjemne voniaca, hustá tekutina, ktorú si zaručene obľúbia všetky kapry a amury (a aj rybári) so sladkým zubom! Tajomstvo jej chytľavosti sa skrýva v jej výnimočnosti.

Haldorado novinky 2023
SpéciAdditive Kivi je veľmi príjemne voniaca, hustá tekutina, ktorú si zaručene obľúbia všetky kapry a amury (a aj rybári) so sladkým zubom!

Ďalej na Speciadditive - Kiwi

 

 

 

Haldorádó Hi-Vis Tiger
Tigrie orechy patria už nejaký piatok medzi najpopulárnejšie a najchytľavejšie kaprárske a amurové vnadidlá, či už hovoríme o navykacom kŕmení, alebo nástrahách. V tomto prípade sme niečo nové priniesli na druhom spomínanom poli.

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Pri nástrahe Hi-Vis Tiger si môžeš vybrať zo 4 farieb a chuťových variantov

Hi-Vis Tiger
Tieto nástrahové tigrie orechy sa na dne vynímajú nie len mimoriadne intenzívnou príchuťou a arómou, ale aj „High Visual“ charakteristikou, teda vysokým vizuálnym stimulom, inými slovami, perfektnou viditeľnosťou, vďaka ktorej budú na dne, alebo krmivovom koberčeku, pekne vyčnievať. Pomocou novej, revolučnej technológie sa nám podarilo zrniečka sfarbiť, v resp. ochutiť takým spôsobom, že tie zo seba budú chutné, vábivé arómy chrliť aj po niekoľkých dňoch. Ak prelomíš zrniečka na polovicu, môžeš vidieť, že sú sfarbené a ochutené po celom ich priereze, nie len po vonkajšom obvode. Veľmi chytľavá, prirodzená nástraha, ktorú môžeš použiť prakticky všade, či už pri love na kapry, alebo amury.
Pri nástrahe Hi-Vis Tiger si môžeš vybrať zo 4 farieb a príchutí: Ananás + Banán (žltá), Veľký Kapor (bordová), Mango (oranžová) a Kivi (zelená).

Ďalej na Tiger Hi-Vis produkty

 

 

 

Bižutéria
Ako to už máme vo zvyku, každý rok prinesieme nejaké novinky aj na poli užitočnej bižutérie. Popri niekoľkých naozaj aktuálnych krmítkach, prichádzajú do sortimentu novinky aj v radoch populárnych náväzcov SpéciMethod Rig.

 

 

 

 

 

 

Haldorádó Feeding Method
Novým medzinárodným pravidlám vyhovujúce method feederové krmítko, ktoré je vďaka svojmu prevedeniu dokonalo vhodné na kŕmenie, ako aj na zanášanie veľkého množstva krmiva. Pre tento účel poslúžilo ako dobrý základ naše krmítko Method Flat Feeder Dve krajné rebierka sme posilnili a okrem toho dostalo nové krmítko ešte jedno stredné, pozdĺžne rebierko, ktoré je zdeformovať ručne prakticky nemožné. Tri rebierka zabezpečujú dostatočnú stabilitu, vďaka čomu krmivo, alebo peletový mix z krmítka nevypadne ani pri tých najdynamickejších náhodoch.

Pre zakúpenie je dostupné v troch veľkostiach: 30 g, 50 g, 70 g. Najťažším krmítkom môžeš zľahka dohodiť aj do vzdialenosti okolo 100 metrov!

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Toto výslovne pre základné zakŕmenie určené krmítko maximálne vyhovuje všetkým medzinárodným súťažným predpisom
Haldorado novinky 2023
Na Method Feederových Majstrovstvách Sveta v roku 2022 zažilo toto krmítko už aj bojové nasadenie

Ďalej na Feeding Method

 

 

 

Haldorádó Alcatraz River
Riečne krmítko s úplne novou koncepciou, ktoré sleduje v princípe dva ciele:
Pri love na mreny, čo možno najdlhšiu dobu udržať lepené kostnáče a podľa možností dávkovať vrtiace sa červy pozvoľna a rovnomerne. Dobre vieme, že bežné, valčekovité krmítka sa so svojim obsahom často rozlúčia až príliš rýchlo a vysypú ho prakticky v jednej dávke. Toto nové krmítko zo seba kostnáče dávkuje po podstatne dlhšiu dobu, aj po 30-60 minút, kým do jeho blízkosti nedorazí nejaká opatrná mrena!

 

 

 

Haldorado novinky 2023
Alcatraz je riečne krmítko s úplne novou koncepciou

2. Pri riečnych rybačkách zameraných na veľké ryby musíme často nechať montáž vo vode aj niekoľko hodín, veriac, že vytúžený kapitálny kapor, alebo amur, skôr, či neskôr dorazí. Žiadne trojminútové nahadzovanie, žiadne nepretržité čľapkanie! Nástraha si na rybu zaručene počká, nech už je ňou hocičo, otázne ale je, či ryba na tie 1-2 zrnká natrafí. Pravdepodobne nie...S oveľa väčšou pravdepodobnosťou natrafí v tečúcej vode ryba na našu nástrahu vtedy, ak bude v jej blízkosti chutnými, vábivými sústami na prasknutie prekypujúce krmítko, ktorého obsah ryby do blízkosti nástrahy priláka. Bežné riečne krmítka sú schopné poňať aj to najlepivejšie, najlepšie držiace krmivo tak maximálne jednu hodinu. Naproti tomu, ak naplníš hrubozrnnejšie krmivo do tohto krmítka, môžeš ho nechať vo vode prakticky akokoľvek dlho, z tohto jednoducho nedokáže „ujsť“. Dokonca neraz sa stane, že urastené ryby sa snažia pokrm ukradnúť priamo z krmítka, o čom vypovedajú ohyby špičky a jemné pošťuchnutia... v nasledujúcej chvíli sa ozve brzda navijaka a špička sa začne trieskať o hladinu. Vďaka tomuto krmítku, kým montáž z vody dobrovoľne nevytiahneme, zostane v okolí nástrahy zaručene dostatok vnadidla.

Haldorado novinky 2023
Z Alcatrazu niet úniku!

Predlžené skrutky na spodku krmítka sa postarajú, aby krmítko zostalo stáť na mieste aj v najrýchlejšej rieke.
Velkosti: 115 g, 140 g, 170 g, 200 g, 240 g, 270 g

Populárne články
Vo Februári 2017, sa rodina navijakov TEAM FEEDER výrazne rozrástla a dovtedy osamotený SPRO Team Feeder Special LCS 550M, dostal štyroch nových súrodencov. Za tú dobu sa už s nimi stihli zoznámiť tisícky rybárov a používajú ich...
Čítaj ďalej
Je mi cťou Vás všetkých privítať pri článku, v ktorom si predstavíme novinky Haldorádó pre rok 2024. Našťastie, nech už máme za sebou hocijako ťažký rok, vždy sa zrodí aspoň nejaký pozoruhodný úlovok,...
Čítaj ďalej
Nová rodina prútov By Döme TEAM FEEDER Master, prichádzajúca na pulty obchodov v roku 2022, je vlastne novou, vynovenou, vylepšenou verziou už dobre známej, veľmi populárnej série feederových prútov B...
Čítaj ďalej
Rád by som sa s Vami rybármi podelil o svoje skúsenosti s lovom na veľké vzdialenosti s feeder prútmi lebo sa táto technika v posledných rokoch stáva čoraz populárnejším. Dúfam že moje rady Vám pomôžu...
Čítaj ďalej
Články o lov na feeder
Nové video od Gábora Siposa vám predstavuje techniky a stratégie pre jarný rybolov na veľké vzdialenosti pomocou metódy feeder. Gábor ukazuje, ako správne nastaviť vybavenie, vrátane výberu kŕmidla a ...
Čítaj ďalej
Nový diel method feeder školy od Gábora Siposa, kde predstavuje tipy na jarný rybolov, sa zameriava na techniky a stratégie, ktoré sú efektívne počas prechodného obdobia od zimy k jari. ...
Čítaj ďalej
Sme šťastní, že v krajine máme mnoho vodných plôch, kde môžeme s metódou dlhého predvádzania skvele loviť, či už na pleskáče alebo kapre. Medzi tieto vody patrí aj rameno Ráckeve Dunaja, ktoré poskytu...
Čítaj ďalej
Nové video od Gábora Döme o jarný rybolov s method feeder montážom. ...
Čítaj ďalej

Zanechať komentár

Captcha


Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×