035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 1981

Každý rybár, holdujúci lovu na veľké kapry, má svoje tutovky, osvedčené vnadidlá a metódy, za ktoré by dal ruku do ohňa, ktoré fungujú vo väčšine prípadov naozaj vynikajúco a spravidla dopomôžu rybárovi ku kapitálnemu úlovku. Ináč tomu nie je ani v mojom prípade. Od momentu ich uvedenia na trh sa stali produkty TORNADO Rokfortský Syr mojimi absolútnymi favoritmi a medzi všetkými ostatnými vnadidlami vyčnievajú ako mrakodrap. Cez brehy jazier bohatých na veľké kapry sa prehnali ako skutočné tornádo!

Čítaj ďalej
Prečítali: 5974

Jeseň je z pohľadu ponúkaného receptára hádam tým vôbec najkomplexnejším ročným obdobím, nakoľko v septembri môže mať voda ešte letných 25 stupňov Celzia, zatiaľ čo na konci novembra nám už klopú na dvere mínusové teploty. Preto nájdeme medzi nasledovnými zostavami všetko od receptov s príjemným nádychom leta až po mixy do tých najchladnejších vôd. Na konci článku nájdete aj video sprievodcu s ďalšími detailmi o správnej príprave jednotlivých zmesí.

Čítaj ďalej
Prečítali: 3237

Krmítka Haldorádó Dart si v kruhu domácich rybárov získali za veľmi krátku dobu nesmierne veľké uznanie a popularitu. Za základný prvok montáže si ich už vybralo veľmi veľa rybárov a ich počet ďalej narastá. Používanie krmítka je mimoriadne jednoduché a efektívne. Viac ako pozitívne ohlasy našich spokojných zákazníkov by sme k šťastiu ani nepotrebovali, ale čert sa predsa len skrýva v detailoch, preto sa pri každom novom produkte vynoria aj drobné nedostatky. Odstrániac tieto nedostatky, minimálnymi modifikáciami krmítiek Dart, sme vytvorili krmítka Dart Pro, a taktiež aj model Dart Metal, ktorý by sa dal s trochou nadsádzky označiť za priam nezničiteľný.

Čítaj ďalej
Prečítali: 3000

Je všeobecne známe, že drvivá väčšina domácich rybárov, podobne ako aj ja, sústredí svoje úsilie predovšetkým na lov kaprov. Na konci roku 2019 som sa však rozhodol, že sa od tohto sveta trochu odpútam, a od nasledujúceho roku sa pokúsim vydať cieleným lovom aj po stopách iných rýb.

Čítaj ďalej
Prečítali: 3022

Určite ste už počuli, čítali alebo zažili to že jesenné obdobie je to pravé orechové čo sa týka lovu tých väčších kaprov a nie je to inak ani pri love feeder technikou. Pravidelný čitatelia mojich príspevkov si už mohli všimnúť to že najradšej lovím práve tie väčšie kapry lebo je to výzva pre mňa. Výzvou je to že pomocou jemnej koncovej montáže a pomerne malou nástrahou musím vyselektovať tie väčšie jedince spomedzi húfu menších kaprov. Občas sa to podarí a inokedy až tak nie ale tento rok sa mi darí až výnimočne. Moje predošlé 2 príspevky ktoré boli zverejnené v augustovom a v septembrovom čísle Slovenského Rybára boli o love kaprov na Levkuške a tento tretí článok bude takým voľným pokračovaním.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1992

Pri príchode k jazeru sme videli že každý náš top miesto je obsadené a tak sme si vybrali stred jazera pri slivkových stromoch. Presunuli sme sa teda na to miesto a rozbalili svoje rybárske náčinia.

Čítaj ďalej
Prečítali: 2653

Cieleným, športovým lovom na tolstolobika sa zaoberáme už niekoľko rokov. Okrem iného sme o tejto téme natočili aj veľmi zaujímavý a napínavý filmík. V ňom sme s Gáborom Dömem chytali krásnych požieračov planktónu feederovou technikou. Sú však aj situácie, keď nie je armáda tolstolobikov ochotná doplávať na dno ni za tými najlahodnejšími pochúťkami, namiesto toho, veľmi dobre viditeľné aj voľným okom, si plávajú a nasávajú vodu priamo pod hladinou. Akoukoľvek technikou lovu na dne sú v takýchto prípadoch neuloviteľné. V takéto dni príde ten správny čas pre veľmi zaujímavú a pozoruhodnú metódu lovu na plavák!

Čítaj ďalej
Prečítali: 3100

V tomto článku by som v krátkosti rád čosi povedal a ponaučeniach na nových skúsenostiach, ktoré som nazbieral v semifinálovom kole majstrovstiev republiky v love na Method Feeder, kde dosiahli členovia nášho družstva druhé a tretie miesto. Na nasledujúcich riadkoch sa dočítate o najhlavnejších prvkoch našej úspešnej taktiky.

Čítaj ďalej
Prečítali: 2918

S kolegom a kamarátom Gáborom Siposom sme za posledných pár rokov ponavštevovali najrôznejšie vodné plochy vo všetkých kútoch republiky. Odmenou nám bolo množstvo zážitkov a veľa veľa nových skúseností. Skúsenosti, ktoré sme na týchto rybačkách nazbierali, ba čo viac, celé kompletné stratégie, ktoré sme na ich základe vybudovali, sme sa následne snažili odovzdať aj Vám, cteným čitateľom, dúfajúc, že sa Vám ich podarí úspešne zúročiť, a podobne ako nám, aj Vám vo zvyšnej časti leta dopomôžu k mnohým a mnohým kaprom a amurom. Ináč tomu nebude ani teraz. Pridajte sa k nám pri ďalšom dobrodružstve!

Čítaj ďalej
Prečítali: 2245

Vody, na ktoré sa pravidelne vraciam, by som dokázal napočítať na prstoch jednej ruky... Moja práca si vyžaduje, aby som svoje rybačky vykonával čo najpestrejším spôsobom, na čo najrozmanitejších miestach. Okrem toho, pocit vzrušenia pri objavovaní nových vodných plôch jednoducho milujem. Je však pár výnimiek, pár takých vodných plôch, ktoré som si behom rokov tak veľmi obľúbil, že tam každý rok aspoň raz zavítam. Spomedzi týchto vôd by som na prvom mieste vyzdvihol rybárske jazero Gyermelyi, na ktoré sa, od nášho zoznámenia v roku 2016, pravidelne vraciam. Bez ohľadu na to, či tu práve natáčame film s kolegami, alebo som si sem len odskočil zarybárčiť s kamošmi, vždy sa na toto prekrásne jazero veľmi teším, bez neho by leto nebolo tým pravým orechovým! Ináč tomu nebolo ani tento rok. Na konci leta sme v ríši amurov zažili fantastickú kamarátsku rybačku. Nasledujúca reportáž zhŕňa najnovšie skúsenosti, ktoré som tu nazbieral, v resp. praktiky, ktoré tu fungovali najlepšie.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5765

Method feederové rybárčenie s veľkými nástrahami, na boilies, je záľuba, ktorej sa venujem už dlhé roky. Vďaka obrovskému počtu hodín strávených na brehu, nespočetnému množstvo experimentov, skrz veľa nezabudnuteľných zážitkov, ale aj sklamaní, som sa krok po kroku dopracoval k dokonalo zostavenej technike, ktorá jednoznačne funguje a je mimoriadne chytľavá. V rámci tejto rybačky na jazere Csaba by som Vám túto techniku teraz rád predstavil.

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×