Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 4580

Vyhliadnuté jazero. Jednoducho očarujúca, 98 hektárová vodná plocha, ktorá dosahuje miestami hĺbku až 9 metrov. Rybám sa tu rozprestiera naozaj obrovský životný priestor!

Čítaj ďalej
Prečítali: 4947

Po Dunaji je mojim druhým riečnym domovom celkom určite Tisa. V posledných rokoch som si tu našiel mnoho nových priateľov, dnes tu už lovievam úplne pravidelne. V septembri 2020 som si na tejto rieke zachytal 5 po sebe nasledujúcich dní. Boli to dni plné fantastických zážitkov, pochytali sme naozaj úžasné ryby. Na nasledovných riadkoch nájdeš fotoreportáž z tejto túry.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5132

Mnohí sme na tom tak, že myšlienkami neustále špekulujeme nad novými praktikami, ako urobiť nástrahu na kŕmení pre ryby čo najnápadnejšou a najpríťažlivejšou. V posledných rokoch som si všimol, že pri boilies rybačkách čoraz viac rybárov uprednostňuje rozpustné psie granule v resp. najrôznejšie pelety. Domnievam sa, že dôvodom bude optimalizácia nákladov, v každom prípade, časom si naše cieľové ryby na tieto rozpustné dobroty pekne pomaly navyknú. Na vodných plochách, kde používajú rybári vo veľkom množstve tieto krmoviny je prilákať ryby na háčik pomocou boilies čoraz ťažšie a ťažšie. Akým spôsobom som to, ako bojlový rybár, vyriešil, aby som zostal na týchto plochách aj naďalej úspešný? V tomto článku sa to dozviete..

Čítaj ďalej
Prečítali: 5135

Rodina navijakov By Döme TEAM FEEDER sa v roku 2021 rozrastá o ďalšieho cenného člena. Právom populárna rodina prútov Master Carp LCS bola obdarená staronovou inováciou, ktorou je v tomto prípade predná brzda. Výsledkom je nová rodina navijákov TEAM FEEDER Master Carp Pro. Ako vidíme, nový navijak si v princípe zachoval vonkajšie charakteristiky svojho predchodcu, samozrejme sa však zmenil tvar tela navijaka, z ktorého zmizol baitrunner. Ľahká ovládateľnosť a masívna, mimoriadne odolná a trvácna konštrukcia tu zostali. Absolútnou novinkou pri tejto rodine navijakov je rýchlobrzda, vďaka čomu sa dá ovládať o poznanie rýchlejšie a aj jednoduchšie

Čítaj ďalej
Prečítali: 9203

Aj v zimnom období môže byt rybačka úspešná ak je rybár dostatočne pripravený na lov a má skúsenosti s lovom kaprov v studenej vode. Mi Vám ponúkame niekoľko užitočných rád aby ste boli úspešnejší pri love rýb v studenej vode.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4969

Vydal som sa oprobovať pre mňa doposiaľ neznámu pieskovňu. Strávil som tu bezpochyby posledný naozaj pekný deň tohtoročnej jesene, a pri príležitosti rýchlej „rapid“ feederovej rybačky, sa mi podarilo prilákať na háčik zopár z urastených obyvateľov jazera.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5375

Úspech rybačiek v studenej vode závisí okrem správne zvoleného miesta do veľkej miery aj od dobre trafeného krmiva. Odvážlivci, ktorí sa vydajú k vode aj v zime, chcú úplne pochopiteľne zakončiť aj túto túru úspešne, keď už mrznú celý deň na brehu. V nasledujúcom článku nájdete recepty, ktoré pôsobia na apetít kaprov a iných rýb mimoriadne blahodarným účinkom aj v studenej vode. Kým nepokrýva vodnú hladinu ľadový pancier, celkom určite sa oplatí opustiť komfort teplých obývačiek a skúsiť to s nasledujúcimi zmesami aj v tomto období.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5290

Vývoj prútov By Döme TEAM FEEDER Gold Serie sa spája s menom Gábora Dömeho, držiteľa tímového titulu majstra sveta z MS 2019 v Juhoafrickej Republike, vďaka čomu je táto rodina prútov plne oprávnená niesť aj označenie "WORLD CHAMPION".

Čítaj ďalej
Prečítali: 1968

Spojac naše vlastné skúsenosti s odozvami od našich zákazníkov, sa zrodila skvelá koncepcia, na ktorej konci vznikol absolútne všetkým nárokom vyhovujúci, žiadne kompromisy si nevyžadujúci, profesionálny produkt. Čítajúc toto sa asi právom vynorí otázka, o koľko narástla cena oproti modelu predchádzajúcej generácie. Máme skvelú správu! Cena je rovnaká, teda rovnako priaznivá ako u predchodcu! Ako je to možné? To zostane našim tajomstvom, ale všetko ostatné, čo je treba o tomto produkte vedieť, nájdete na nasledujúcich riadkoch.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5411

Vody chladnú a my, rybári, sa musíme prispôsobiť spomalujúcemu sa tempu, ktorým žijú ryby svoje životy v tomto období. Aby som bol zrozumiteľnejší - ak chceme chytať pekné kapry aj naďalej, jednoznačne je za potreby zjemňovať, ako čo sa týka montáže, tak aj na poli vnadidiel. V tomto dieli sa vrátime trochu aj k základom a niečo málo si uviažeme, ale bez obáv, dopracujeme sa aj k samotnej rybačke.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5165

Tentoraz som zaťal sekeru do naozaj tvrdého pníka, ale to nič, milujem výzvy. Lieň patrí medzi moje vôbec najobľúbenejšie pôvodné, prirodzene sa vyskytujúce ryby. Za mojich detských čias bolo možné túto rybu loviť prakticky hocikde, v dnešnej dobe s ňou môžeme počítať iba vo výnimočných prípadoch.

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×