035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss

Vyhliadnuté jazero. Jednoducho očarujúca, 98 hektárová vodná plocha, ktorá dosahuje miestami hĺbku až 9 metrov.

Čítaj ďalej

V máji sa nám konečne pekne vyzelení a na brehu to začne doslova prekypovať životom. Vody sa nám krásne ohrievajú a teploty výrazne neklesajú ani v noci. Tým pádom je všetko dané, aby sa konečne začali aktivizovať aj amury. Lov na túto rybu je skutočná letná špecialita, no s method feederovou technikou nie je práve v perfektnej harmónii. Lov na torpéda totiž charakterizuje hlavne to, že si vyžaduje naozaj veľké množstvo krmiva! To sa nahadzovaním po jednom krmítku však vyriešiť nedá. Alebo žeby predsa?

Čítaj ďalej

Na Dunaji už lovím viac ako 30 rokov, ale aj po takej dlhej dobe si pre mňa dokáže pripraviť ďalšie prekvapenia. Každý deň sa naučím niečo nové, získam ďalšiu cennú skúsenosť. Popremýšľam, preanalyzujem novonadobudnuté poznatky a zakomponujem ich do svojho repertoáru, vďaka čomu už dnes dokážem čeliť aj výzvam a vyriešiť situácie, ktoré by som pred pár rokmi považoval za beznádejné. Samozrejme, chcelo to aj postupný vývoj výstroja a aj samotnej feederovej metódy, ale oba faktory ruka v ruke, otvárajú nové možnosti, na ktorých konci sa skrývajú prekrásne, divoké úlovky! 

Čítaj ďalej

V tomto novom videu sa Döme Gábor vydáva na dobrodružstvo lov divokých rýb na najväčšej rieke strednej Európy. Zistite, aké ryby dokáže na jar chytiť na tejto nepredvídateľnej rieke.

Čítaj ďalej

Dobrodružstvo pokračuje na jazere Tisa, kde sa tentoraz zameriavame na lov divokých kaprov. Nástrahy a kŕmenie meníme, aby sme vedeli vyselektovať kapry medzi ostatné ryby.

Čítaj ďalej

Po viacerých z predchádzajúcich dielov Method Feederovej Školy som dostal otázku, že ak sú mikropelety naozaj také super, načo vôbec existuje také množstvo najrozličnejších krmív, či dokonca, aký má zmysel vyrábať jedlá, ktoré obsahujú továrensky primiešané mikropelety. V tomto článku sa pokúsim dať pár tipov rybárom, ktorí uprednostňujú rybárčiť s krmivami, v resp. ukázať, v ktorých situáciách môžu byť krmivá v porovnaní s peletami výslovne výhodnejšie. Aj táto lekcia bude obsahovo nesmierne bohatá!

Čítaj ďalej

Na jazere Tisa som chytal ryby naposledy v lete 2010, teda pred viac ako 10 rokmi. Vtedy natočili prvý diel seriálu Dobrodružstvá na divokých vodách. Vtedy som ani netušil, že práve rybačky na divokých vodách budú najpopulárnejšie na našom YouTube kanáli. Za viac ako jedno desaťročie natočili 67 takýchto filmov.Precestovali sme svet, nakrúcali sme v 11 krajinách 5 kontinentov a predstavili sme tamojšie fantastické dobrodružstvá.

Čítaj ďalej

Ako som sľuboval, postupne si predstavíme „čo, s čím, aj ako“ úspešného lovu na tečúcej vode. Ako vieme, aj tá najlepšia výbava sa stane zárukou úspešnej rybačky iba v prípade, ak ju použijeme správnym spôsobom. Preto som sa teda vrátil na breh Dunaja, predstaviť techniku riečneho rybolovu, ktorá je minimálne tak dôležitá, ako to, čo držíme v rukách.

Čítaj ďalej

Nabídka By Döme TEAM FEEDER byla i do této chvíle výrazně optimalizovaná pro potřeby method feederového rybolovu, avšak příchod nové rodiny prutů Royal Method Carp, pozvedne význam a chápání method feederového prutu na zcela novou úroveň. Prut jsme vyrobili pomocí nejmodernějších technologií a obdařili jsme ho novými, dosud nevídanými charakteristikami, které slouží každým svým atomem přesnému, preciznímu a úspěšnému rybolovu. Pokud Vás zajímají, které jsou to charakteristiky, přidejte se ke mně!

Čítaj ďalej

Spomedzi feederových metód je dominancia methodovej techniky priam devastujúca. Táto kaprárska technika je taká efektívna a praktizuje sa s takou ľahkosťou, že dnes už nemôžu methodové krmítka chýbať vo výbave žiadneho feederového rybára. Dorazil teda čas, aby sa prúty, špecializujúce sa výslovne na methodový lov, objavili aj na produktovej palete By Döme TEAM FEEDER.

Čítaj ďalej

V tomto novom video feeder majster sveta Sipos Gábor predstavuje tipy a techniky na rybolov v riekach. Dozviete sa tiež, ako vyberať riečny feeder prúty, aké hmotnosť kŕmidla používať pre väčšiu efektivitu.

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×