Rybárske Články na Lov Feeder
Objednávky expedujeme bez obmedzenia.
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 721 Kommentáre: 0

V roku 2020 sa paleta výrobkov Haldoráda rozrástla o ďalšie chytľavé produkty, preto sme pri zostavovaní nasledovných jarných receptov, vyberali práve z týchto noviniek. Veríme, že Vám nasledovné zmesi, nástrahy a arómy, pridajú nie len k radosti zo samotného rybolovu a úlovkov, ale že vás bude vďaka novinkám, jarnými rybačkami sprevádzať aj pocit vzrušenia, ktorý prichádza pri skúšaní niečoho nového.

Čítaj ďalej
Prečítali: 711 Kommentáre: 0

Rád sa vydávam na nové vodné plochy, milujem objavovať nepoznané, skúšať šťastie a riešiť dosial neznáme problémy. Plánoval som výslovne krátku rybačku, snažil som napred si naplánovať aj ten najmenší detail, aby som na konci mohol odchádzať z brehu víťazoslávne s bohatým úlovkom.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1602 Kommentáre: 0

Teraz prejdime na úplne inú skupinu produktov, ktorá sa spája so systematickým, cieleným lovom na veľké ryby! Hoci sa hlavný profil a súčasne najsilnejšia stránka Haldoráda, skrýva, od nášho založenia, hlavne v inovatívnych produktoch určených pre feederovú techniku, čoraz viac sa postupne do popredia v živote našej spoločnosti dostáva aj boilies program. Nie je to žiadna náhoda. Čím viac zákazníci spoznávajú naše produkty, tým viac, vďaka skvelým výsledkom, rastie aj dôvera v naše ďalšie projekty.

Čítaj ďalej
Prečítali: 824 Kommentáre: 0

Každý, kto si prečítal nejaký môj článok, už asi vie, že milujem výzvy, nemám vo zvyku sa zľaknúť komplikovaných vôd, nevľúdneho, občas aj extrémneho počasia, a milujem lov na veľké a silné ryby!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1012 Kommentáre: 0

Pre vytrvalých, lovom pobláznených rybárov, ktorí holdujú svojmu koníčku aj v zime, môže aj studená voda ukrývať mnoho príležitostí na ulovenie vytúženej, snovej ryby! Ani ja som nelenil a hneď niekoľkokrát som sa vybral na jedno zo svojich obľúbených štrkoviskových jazier, kde existuje reálna šanca na ulovenie 15, či dokonca až 20 kilových kaprov. V tomto období, tesne pred zimnými mesiacmi, prijímajú ryby zvýšené množstvo potravy, to však neznamená, že prilákať ich na háčik je úplne jednoduchá záležitosť. V nasledujúcom článku som zhrnul praktiky a osobné skúsenosti, o ktorých verím, že ak na ne dáte, otvorí sa Vám skvelá príležitosť na ukoristenie kapitálnych kaprov...

Čítaj ďalej
Prečítali: 1049 Kommentáre: 0

Je január, nachádzame sa uprostred zimy, a generál Mráz poriadne pritvrdil. Zo svojho zovretia nepopustí ani cez deň, čo znamená, že všetky jazerá v okolí pokrýva hrubý ľadový pancier. Akokoľvek neuveriteľne to bude znieť, napriek tomu je v krajine ešte pár takých hlbokých, štrkoviskových jazier, ktoré nezamrzli a sú aj v tomto čase prístupné rybolovu!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1065 Kommentáre: 0

Zimná rybačka je nesmierne tvrdá drina, ozaj zaťažkávajúca skúška, ktorá preverí každého rybára. Ak sa nám však podarí niečo chytiť, nezávisle od veľkosti, každý úlovok v tomto období sa počíta za veľmi pekný úspech. Okrem skorého zotmenia, čaká vytrvalých rybárov na prázdnych, vyľudnených brehoch aj extrémne počasie. Niet sa čomu diviť, že v takýchto podmienkach je niečo chytiť naozaj komplikované. Ja však nevšedné výzvy milujem, preto som behom zimy skúsil šťastie na svojom obľúbenom štrkovisku hneď niekoľkokrát.

Čítaj ďalej
Prečítali: 6611 Kommentáre: 0

Rok 2019 nám priniesol úspechy, o akých, a tu si myslím, že môžem hovoriť v mene nás všetkých, sme si dovolili iba snívať. Teraz nastal čas, aby sme sa pod lupou dobre pozreli, ako sa nám podarilo fantastické súťažné úspechy, v resp. skúsenosti uplynulých rokov zúročiť. Pozrime sa teda, aké Haldorádo novinky na Vás čakajú v roku 2020!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1040 Kommentáre: 0

Lov v zime je naozaj jedinečná a pozoruhodná výzva. Na brehoch panuje v tomto období často hrobové ticho a ulovené ryby majú, nezávisle od druhu a veľkosti, vždy cenu zlata. Priznávam sa, popri veľkorybárskych jesenných mesiacoch, znamenajú pre mňa vrchol roka práve zimné rybačky. Tento článok odporúčam mne podobným fanatikom, ktorých od rybačky neodradí ani vízia celodenného mŕznutia, či prípadného totálneho neúspechu. Jedno je isté, poznám málo lepších, adrenalín do neba vystrelujúcich pocitov, ako pohľad na pokrivenú špičku na zimnom brehu.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1256 Kommentáre: 0

Zlý čas na rybačku neexistuje. Myslím, že väčšina z nás to cíti takto, avšak, priznajme si, sú také podmienky, ktoré čas strávený na brehu, ani trochu, mierne povedané, neuľahčia. Z tohto pohľadu je najpriaznivejšia asi jeseň, práve preto si rybárčenie najviac užívam práve v tomto období. Ináč tomu nebolo ani na tejto rybačke.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1058 Kommentáre: 0

Mal som to šťastie, si už zaloviť v mnohých svetových destináciách, ale myslím si, že posledný výlet s kamarátom dr.Istvánom Pulaim, všetky predchádzajúce zážitky prekonal. Dale Hollow bol ozajstným KAPRÁRSKYM RAJOM!

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×