035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 4990

Pokročilí method feederoví rybári sa od začiatočníkov odlišujú medzi inými aj tým, že kým začiatočníci to tam často nahadzujú naslepo a idú na to princípom „bude, čo bude“, pokročilí už pristupujú k rybolovu metodicky a cielene. V tomto diely som sa vydal na jedno z jazier Robinsonových ostrovov, kde by som Vám rád predviedol, ako rybačkovú taktiku systematicky postaviť a následne ju aj čo možno najúspešnejšie zrealizovať. Bude to obsahovo mimoriadne bohatý diel, kde využijeme mnohé z toho, čo sme si osvojili v predchádzajúcich častiach.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4907

Vývoj navijakov By Döme TEAM FEEDER Gold Serie sa spája s menom Gábora Dömeho, držiteľa tímového titulu majstra sveta z MS 2019 v Juhoafrickej Republike, vďaka čomu je táto rodina navijakov plne oprávnená niesť aj označenie "WORLD CHAMPION".

Čítaj ďalej
Prečítali: 4975

Aj keď miernejšie počasie konečne vyslobodilo jazerá z pazúrov ľadového zovretia, rybári, ktorí sa odhodlajú na kaprarinu aj v týchto nehostinných podmienkach, veru nebudú mať na ružiach ustlané. Ako keby nestačilo, že proti nám pracuje počasie, ešte musíme nejako prejsť cez rozum aj zamrznutým rybám. Pomocou dobre zvolenej techniky však môžeme zaknihovať úspech aj v týchto podmienkach!

Čítaj ďalej
Prečítali: 5052

Vôbec sa tým netajím, že je to už 5 rokov, odkedy si ma vzal Gábor Döme pod ochranné krídla. Každý rok si nájdeme príležitosť si spolu zarybárčiť, nech sa už jedná o prípravu na nejaký pretek, alebo jednoduchú zážitkovú rybačku. Na spoločné rybačky sa vždy nesmierne teším a púšťam sa do nich s veľkým nadšením, nakoľko viem, že od Gábora sa môžem stále veľa naučiť. Inak tomu nebolo ani teraz, aj na tejto rybačke som si osvojil veľa nových trikov a poznatkov. Na nasledujúcich riadkoch by som sa s Vami chcel o tieto triky a zážitky podeliť!

Čítaj ďalej
Prečítali: 5258

Som si istý, že mnohí sa už zamysleli, čo sa vlastne deje s rybami tesne pred príchodom silného studeného frontu, alebo alternatívne, tesne po príchode markantného teplého frontu. Kde sú, čo robia v týchto situáciách naši šupinatý priatelia? Stravujú sa? Dali by sa prilákať k háčiku? Majú tieto atmosférické javy na ryby naozaj taký zásadný vplyv, alebo to iba my so svojimi teóriami až zbytočne príliš komplikujeme? V poslednej dobe ma trápia mnohé s tým súvisiace otázky!

Čítaj ďalej
Prečítali: 7504

Tento rok sa pre nás začal naozaj nezvyčajne. Toľko noviniek, ako ich máme v roku 2021, sme v ponuke Haldoráda ešte nikdy predtým nemali. Preto nie je žiadna náhoda, že mnohé z týchto produktov nájdeme aj medzi zložkami nasledovných receptov. Jednou zo skvelých vlastností nových produktov (medzi inými) je , že sa naozaj výborne dopĺňajú z už známym sortimentom, tým pádom je možné už existujúce recepty veľmi dômyselne vylepšovať. Na nasledujúcich riadkoch si niečo pre seba nájdu všetci od priaznivcov najjemnejších method feederových rybačiek až po rybárov preferujúcich rybačky na výslovne urastené kapry. Ku každému receptu samozrejme patrí aj krátky „návod na použitie“.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5271

Na svoj tím som mimoriadne hrdý, všetkých svojich testovacích rybárov mám veľmi rád a nesmierne si ich vážim. Rybolovu sú koniec koncov oddaní telom aj dušou rovnako ako ja. Brehu nedokážu povedať nie v žiadnom období roka, od tých najväčších letných horúčav, po tie najnevľúdnejšie zimné mrazy.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5326

Konečne k nám aj túto zimu zavítali mínusy. Zhodou okolností práve vtedy, keď prišiel čas na prvú rybačku v novom roku. Po stopách svojich obľúbencov som sa v tomto prípade vydal na jazere Čierna Voda na Slovensku. Medzi základné informácie, ktoré sa o tomto jazere určite oplatí vedieť patria, že sa rozprestiera na ploche 6 hektárov a vládne brutálnymi hĺbkami, miestami až 15-18 metrov. Kto ma pozná, ten vie, že milujem rybačky na prírodných vodách a výzvy, ktoré s nimi prichádzajú. Teplomer ukazoval v skorých ranných hodinách -4,5 stupňov Celzia, na rannú túru sme sa teda vydali vyzbrojený horúcim čajom a teplým oblečením.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5297

Milujem silné, divoké ryby, preto milujem aj mreny z Dunaja. Rozličné druhy urastených mrien sa vyskytujú po celej Európe a z rybárskeho uhla pohľadu sú to všetko veľmi populárne ryby. Veľmi úspešne som už lovil na mreny v Chorvátsku a takisto na mnohých riekach v Portugalsku, no napriek tomu som vždy najviac túžil skúsiť šťastie v Španielsku, nakoľko je známe, že práve tam narastajú mreny do najväčších rozmerov.

Čítaj ďalej
Prečítali: 5465
Máme januar....napriek tomu je však neobvykle teplo. Všetky jazerá sú roztopené, priam vábia rybárov dobre si zachytať. Ani ja som nevydržal sedieť doma a navštívil som neďaleké jazierko, vyskúšať, čím sa si tak dajú prilákať ryby k háčiku práve TERAZ.
Čítaj ďalej
Prečítali: 5367

Zimné rybačky na veľké kapry sú zážitkom, ktorý sa len tak s hocičím porovnať nedá. Zimné výjazdy na breh pre mňa predstavujú v každom roku tú najväčšiu výzvu, zároveň však aj najväčší zážitok. Popasovať sa s protivenstvom nevľúdneho počasia, dokázať nejako upútať pozornosť neaktívnych kaprých matuzalemov a na záver sa s pocitom dobre odvedenej roboty vrátiť domov s fotkou krásneho urasteného kapra v mobile, to je teda poriadna adrenalínová bomba. Ale čo je vlastne „tajomstvom“ zimných rybačiek na veľké kapry? Na nasledujúcich riadkoch sa pokúsim túto otázku podrobne a zrozumiteľne zodpovedať!

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×