By Döme Team Feeder Gold Serie 390ML 30-60G
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

By Döme Team Feeder Gold Serie 390ML 30-60G

Výrobca Haldorádó
Kód produktu: 1861-390
Bez DPH: 189,00€
226,80€ 22680
Dostupnost: Skladom
Množství:
      7 návštevníkov si práve prezerá tento produkt
+ DODACIA LEHOTA 1-3 pracovné dny
+ Doprava Viac informácie
ČLÁNOK: Predstavujeme prémiový feeder prúty Gold Serie World Champion

Vývoj prútov By Döme TEAM FEEDER Gold Serie sa spája s menom Gábora Dömeho, držiteľa tímového titulu majstra sveta z MS 2019 v Juhoafrickej Republike, vďaka čomu je táto rodina prútov plne oprávnená niesť aj označenie "WORLD CHAMPION".

Tieto prúty odporúčame cieľavedomým, ostrieľaným feederovým rybárom, ako pre lov s dlhým náväzcom, tak aj pre method feederové rybačky. Hodia sa perfektne ako na jemné, zážitkové rybačky, tak aj na nemilosrdné, profesionálne preteky. Prúty podajú maximálny výkon úplne VŠADE! Skvelý nástroj, ktorý budeš používať s veľkou hrdosťou a radosťou. Sme presvedčení, že Ti prinesie zážitky, ktoré si nezakúsil ešte ani s jedným rybárskym prútom!

Čím sa tento prút tak veľmi líši od našich ostatných Team Feeder prútov? Okamžite, ako vezmeš prút do ruky pocítiš, že ho charakterizujú priam éterická ľahkosť, neuveriteľne tenké telo, mimoriadna rýchlosť a nikdy nevídaná pružnosť. K tomu sa pridružuje taká dokonalá krivka oblúka, že to privedie do údivu aj skúsených feederových rybárov. Ako sme to dosiahli? Prvým a zároveň najdôležitejším faktorom je materiál, z ktorého bolo vyrobené telo prúta (blank). Je ním z japonska pochádzajúci materiál IMT-12 Power Carbon, ktorý je navyše posilnení kevlarovou sieťou, tým robiac prút prakticky nezlomným.

Očká

Obyčajné SiC očká by tenké, pôvabné telo jednoducho príliš zahlúpili, preťažili, preto, ako môžeš vidieť, bol tento prút osadený titánovo-chrómovými očkami, ktorá sú výsadou výlučne prémiových prútov, nakoľko, v porovnaní s hoci aj tými najlepšími a najtvrdšími SiC očkami, vládnu polovičnou hmotnosťou a dvojnásobnou životnosťou.

Rukoväť

Rukoväť je pokrytá korkom, na ktorý na konci nadväzuje elegantný úchop z EVA materiálu. Hádam ani nemusím hovoriť, že je prút doplnený tým najprofesionálnejším sedlom navijaka, ktorý sa fixuje absolútne hladko a bezproblémovo. Prút, ktorý musí zvládať maximálne zaťaženie aj vo vyostrených situáciách za súťažných podmienok, musí skrátka vládnuť prvkami, ktoré nestrpia žiadne kompromisy. 

Špičky

K prútom prislúchajú aj špičky, medzi ktorými nájdeme aj silnejšie tzv. „Kaprárske“ = Gold Carp, čo sú vlastne tlapôčkami podopretými koncovými očkami vybavené varianty. Ďalej tu nájdeme aj super jemné „pleskáčové“ = Gold Fine špičky, čo sú varianty vybavené obyčajným koncovým očkom. Ku každému prútu patria 3 rozlične silné špičky, všetky dostali veľmi dobre viditeľné červené lakovanie. Presný popis špičiek, čo sa týka typu a sily nájdete v zozname nižšie. 

K exkluzívnemu prevedeniu prútov patrí aj pevná a elegantná transportná taška, v ktorej budeš môcť prúty prenásať bez obáv, že by sa sa poškodili.

By Döme TEAM FEEDER Gold Serie 390ML
Pre prípady, keď je za potreby dostať montáž do väčších vzdialeností, no opatrne sa stravujúce pleskáče a kapry stále vyžadujú mimoriadne jemný a pružný feederový prút, často až s vlasovo tenkým náväzcom.

Dĺžka: 3.9 m
Priemer blanku nad rukoväťou: 13 mm, 
Hmotnosť: 235 g, 
Vrhacia záťaž: 30-60 g, 
Odporúčaná hmotnosť krmítka: 20-40 g; 
Nahadzovacia vzdialenosť: 50-70 m
​Typy špičiek, sila špičiek: Gold Fine: 0.5 oz, 1 oz, 1.5 oz

Napísať

Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +


Odporúčame dokúpiť
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×