The Gold One Rozpustné Boilies 18mm
Kategórie

The Gold One Rozpustné Boilies 18mm

The Gold One Rozpustné Boilies 18mm
Výrobca: The One Boilies
Kód produktu: 98036-718
Dostupnosť: Skladom
Cena: 10,97€
Dodacia lehota: 1-3 pracovné dni
20 návštevníkov si práve prezerá tento produkt

Tieto jedinečné boilies s chuťou a vôňou sladkého karamelu a scopexu sú vyrobené z komponentov ktoré majú vysoký obsah uhľohydrátov a mliečnych proteínov bez pridania rybacích múčok. Tieto boilies sa sa pripravujú nad parou a nie klasickým varením. Touto technológiou prípravy si boilies zachovajú oveľa väčšie množstvo atraktantov a vo vode sa pomaly rozpúšťajú. Do základnej zmesi boiliesov sa pridávajú aminokyseliny,  veľké množstvo mletých tigrích orechov, mleté a drvené olejnaté semienka a na jemno mleté sušienky s obsahom tukov a sacharidov.

Tieto boilies Vám odporúčame používať na skoro jarné rybačky keď sa voda začne postupne zohrievať alebo práve naopak na jeseň keď sa voda začne ochladzovať lebo ryby ľahko identifikujú vo vode práve tieto boilies ktoré majú vysoký obsah uhľohydrátov a sú pre ryby rýchlim zdrojom energie. Boilies sa hodia aj na viac dňové výpravy a ryby sa opätovne vracajú na zakrmené miesto aby ľahko získali kvalitný zdroj energie.

V ponuke THE ONE nám chýbali práve takéto boielies ktoré majú vysoký obsah uhľohydrátov a sú pre ryby rýchlim zdrojom energie.

Produkt: The Gold One Rozpustné Boilies 18mm od The One Boilies

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Zákazníci, ktorí kúpili tento tovar, kúpili taktiež:
Top produkty
Rybársky kufor K2
56,20€ 49,90€
Rybársky kufor K1
39,50€ 32,90€
Kde nás nájdete Doprava a Platba Email Telefonné číslo
Rybárske Potreby - Gold Carp © 2015