Haldorádó Carp Boilie Soluble Coated Big Fish (Veľká Ryba)
Kategórie

Haldorádó Carp Boilie Soluble Coated Big Fish (Veľká Ryba)

Haldorádó Carp Boilie Soluble Coated Big Fish (Veľká Ryba)
Výrobca: Haldorado
Kód produktu: HCBSOC70-BF
Dostupnosť: Skladom
Cena: 3,42€
Dodacia lehota: 1-3 pracovné dni
26 návštevníkov si práve prezerá tento produkt

Na palete produktov HALDORÁDÓ nájdeme aj špeciálne chytacie boilies. Firma Haldorádó prišla na trh so širokým sortimentom boilies v č príchutiach. Nájdeme medzi nimi obalené plávajúce aj potápavé boilies. "Coated", čiže obalené boilies sú veľmi atraktívnou nástrahou s intenzívnou arómou, ktoré vďaka vonkajšiemu obalu po páde na dno okamžite začnú pracovať. Neustále sa z nich uvoľňujú rozličné atraktanty, ktoré vyprovokujú ryby na prijímanie potravy, respektíve dobre vyniknú vo vode spomedzi ostatných vnadiacich boilies, takto môžeme mať oveľa skôr záber.

Black Squid / čierny kalamár je jedna ozajstná proteínová bomba, má veľký obsah rybacej múčky, má veľmi markantnú chuť a arómu. Jeho vôňa, aróma nie je veľmi príjemná, ale jeho selektívny účinok pri love veľkých kaprov je podivuhodný! Celý rok sa môže úspešne používať!

Big Fish / veľká ryba vznikla z najobľúbenejšej príchute Haldorádó Veľký kapor, ktorý má jedinečnú sladko-rybaciu ovocnú arómu. Skúsenosti ukazujú, že keď teplota vody klesne pod 20 stupňov Celzia, a postupne klesá, vtedy sa stáva táto nástraha čoraz chytľavejšia, takže hlavne počas jesenných a jarných rybačiek môže byť najúčinnejšia, ale môže nám spôsobiť prekvapenie aj počas letných rybačiek!

Green Pepper / zelené korenie je ozajstným esom studených vôd! Svojou veľmi silnou korenistou chuťou a vôňou, ktorej aróma nezmrzne ani v niekoľko stupňovej vode, garantovane vzbudí pozornosť rýb. Po pristátí na dno začne intenzívne pracovať, veď nie je vyrobená z jednoduchej syntetickej arómy, ale z prírodných výťažkov z bylín: z esenciálneho oleja zeleného a čierneho korenia, o ostatných špeciálnych zložkách ani nehovoriac! Kým je guľka vo vode garantovane neustále pracuje, tak ako vysielacie zariadenie pre ryby „haló, tu som”.

A nakoniec boilies s príchuťou FermetX, o ktorých môžeme hrdo vyhlásiť, že tento produkt je prakticky jedinečný na celom svete! Ich základom je zmes kvasená mliečnou srvátkou, z ktorej sa odstráni vlhkosť, podrví sa a potom sa pridajú najlepšie boiliesové prídavné látky. Sú to boilies s vysokým obsahom sacharidov, bez obsahu živočíšnych bielkovín, ktoré budú úspešné predovšetkým v oteplených letných vodách. Je to aj jedna najchytľavejšia nástraha na amurov v jednom!

- Priemer: 18 mm
- Balenie: 70 gramov

Produkt: Haldorádó Carp Boilie Soluble Coated Big Fish (Veľká Ryba) od Haldorado

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Top produkty
Rybársky kufor K2
56,20€ 49,90€
Rybársky kufor K1
39,50€ 32,90€
Kde nás nájdete Doprava a Platba Email Telefonné číslo
Rybárske Potreby - Gold Carp © 2015