Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated - Modrá Fúzia / Blue Fusion
Kategórie

Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated - Modrá Fúzia / Blue Fusion

Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated - Modrá Fúzia / Blue Fusion
Výrobca: Haldorado
Kód produktu: HCBLLC70-KP
Dostupnosť: Skladom
Cena: 3,42€
Dodacia lehota: 1-3 pracovné dni
27 návštevníkov si práve prezerá tento produkt

V našej ponuke môžete nájsť aj špeciálne nástrahové boilies ktoré sú atraktívne kvôli zloženiu a špeciálnemu práškovému dipu v ktorej sú guličky obalené.
Krabičky s označením „Long Life” obsahujú varené boilies ( krabička s červeným vrchnákom a s červenou etiketou ) a vo vode vydržia až 72 hodín. Táto rybami ešte neokukaná nástraha obsahuje veľké množstvo tekutých prísad a povrch guličky je obalený v práškovom dipu ktorá zabezpečí okamžité pôsobenie nástrahy po jej nahodení do vody. Táto nástraha je oveľa výraznejšia čo sa týka vône aj chuti ako ostatné boilies a tým pádom zabezpečí v krátkej dobe zábery rýb. 

- Táto jedinečná nástraha je v našej ponuke pre tých rybárov ktorý sa špecializujú na cielený lov tých najväčších kaprov a amurov. 
- Verzia s nápisom „Long Life”, sú varené boilies (červený vrchnák a červená etiketa) ktoré vo vode vydržia bez rozpadu 72 hodín.
- Ponúkame Vám ich v 8 príchutiach: Green Pepper / Zelené Korenie, Black Squid / Čierny Kalamár, Big Fish / Veľký Kapor, FermentX, Wild Tiger / Tigrí Orech, Sweet Pineapple / Sladký Ananás, Spicy Red Liver / Korenistá Červená Pečeň, Blue Fusion / Modrá Fúzia
- Priemer: 18 mm
- Obsah: 70 g

Obaľované  Varené Nástrahové Boilies – Modrá Fúzia je opravdu univerzálna, sladká, ovocná nástraha a návnada ktorá bola vytvorená na základe úspešnosti nástrahy Haldorádó Fluo Rozpustné Pop Up Peliet s príchuťou Modrá Fúzia. Vyznačuje sa intenzívnou ovocnou vôňou a kto si privonia tak by ju okamžite aj ochutnal. Pri našich testoch sa táto príchuť osvedčila celoročne a fungovala aj na takých revíroch kde ryby ešte nepoznali boilies. 

Produkt: Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated - Modrá Fúzia / Blue Fusion od Haldorado

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Top produkty
Rybársky kufor K2
56,20€ 49,90€
Rybársky kufor K1
39,50€ 32,90€
Kde nás nájdete Doprava a Platba Email Telefonné číslo
Rybárske Potreby - Gold Carp © 2015