Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated Big Fish (Veľká Ryba)
Kategórie

Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated Big Fish (Veľká Ryba)

Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated Big Fish (Veľká Ryba)
Výrobca: Haldorado
Kód produktu: HCBLLC70-BF
Dostupnosť: Skladom
Cena: 3,42€
Dodacia lehota: 1-3 pracovné dni
29 návštevníkov si práve prezerá tento produkt

Na palete produktov HALDORÁDÓ nájdeme aj špeciálne chytacie boilies. Firma Haldorádó prišla na trh so širokým sortimentom boilies v č príchutiach. Nájdeme medzi nimi obalené plávajúce aj potápavé boilies. "Coated", čiže obalené boilies sú veľmi atraktívnou nástrahou s intenzívnou arómou, ktoré vďaka vonkajšiemu obalu po páde na dno okamžite začnú pracovať. Neustále sa z nich uvoľňujú rozličné atraktanty, ktoré vyprovokujú ryby na prijímanie potravy, respektíve dobre vyniknú vo vode spomedzi ostatných vnadiacich boilies, takto môžeme mať oveľa skôr záber.

Black Squid / čierny kalamár je jedna ozajstná proteínová bomba, má veľký obsah rybacej múčky, má veľmi markantnú chuť a arómu. Jeho vôňa, aróma nie je veľmi príjemná, ale jeho selektívny účinok pri love veľkých kaprov je podivuhodný! Celý rok sa môže úspešne používať!

Big Fish / veľká ryba vznikla z najobľúbenejšej príchute Haldorádó Veľký kapor, ktorý má jedinečnú sladko-rybaciu ovocnú arómu. Skúsenosti ukazujú, že keď teplota vody klesne pod 20 stupňov Celzia, a postupne klesá, vtedy sa stáva táto nástraha čoraz chytľavejšia, takže hlavne počas jesenných a jarných rybačiek môže byť najúčinnejšia, ale môže nám spôsobiť prekvapenie aj počas letných rybačiek!

Green Pepper / zelené korenie je ozajstným esom studených vôd! Svojou veľmi silnou korenistou chuťou a vôňou, ktorej aróma nezmrzne ani v niekoľko stupňovej vode, garantovane vzbudí pozornosť rýb. Po pristátí na dno začne intenzívne pracovať, veď nie je vyrobená z jednoduchej syntetickej arómy, ale z prírodných výťažkov z bylín: z esenciálneho oleja zeleného a čierneho korenia, o ostatných špeciálnych zložkách ani nehovoriac! Kým je guľka vo vode garantovane neustále pracuje, tak ako vysielacie zariadenie pre ryby „haló, tu som”.

A nakoniec boilies s príchuťou FermetX, o ktorých môžeme hrdo vyhlásiť, že tento produkt je prakticky jedinečný na celom svete! Ich základom je zmes kvasená mliečnou srvátkou, z ktorej sa odstráni vlhkosť, podrví sa a potom sa pridajú najlepšie boiliesové prídavné látky. Sú to boilies s vysokým obsahom sacharidov, bez obsahu živočíšnych bielkovín, ktoré budú úspešné predovšetkým v oteplených letných vodách. Je to aj jedna najchytľavejšia nástraha na amurov v jednom!

- Priemer: 18 mm
- Balenie: 70 gramov

Produkt: Haldorádó Carp Boilie Long Life Coated Big Fish (Veľká Ryba) od Haldorado

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Top produkty
Rybársky kufor K2
56,20€ 49,90€
Rybársky kufor K1
39,50€ 32,90€
Kde nás nájdete Doprava a Platba Email Telefonné číslo
Rybárske Potreby - Gold Carp © 2015