Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 2132 Kommentáre: 0

Opäť uplynul ďalší rok. Zase sme o čosi starší, ale čo je ešte dôležitejšie, aj oveľa ostrieľanejší. Behom uplynulého roka nás postretlo ako mnoho zážitkov, tak aj nejedno sklamanie. Čo však majú spoločné je, že oba prípady v sebe skrývajú potenciál na nadobudnutie nových poznatkov a skúseností. Poučiac sa z víťazstva, či práve prehry, môžeme ďalej zveľaďovať svoje schopnosti, čo v našom prípade znamená, že Vám budeme schopní ponúknuť ešte kvalitnejšie produkty. Všetko, čo sme ako tím Haldorádo spoločne prežili, všetky zážitky, poznatky a skúsenosti, sa zhmotnili v produktoch, ktoré Vám teraz na nasledujúcich riadkoch, ako aj v krátkom filme, predstavíme!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1401 Kommentáre: 0

Drahý čitatelia! Začal by som tento článok jednou veľmi konkrétnou otázkou: „Máte vo zvyku merať teplotu vody?” Že prečo to je vôbec dôležité? Pretože apetít našej obľúbenej ryby, kapra, závisí v prvom rade od teploty vody!

Čítaj ďalej
Prečítali: 677 Kommentáre: 0

V seriály „práve testujeme” sa pozrieme podrobnejšie na vnútorné konštrukcie viacerých populárnych navijakov. Popri nových krmivách, nástrahách a arómach, mnohých zaujímajú aj technické detaily navijakov. V prvom diely bude patriť hlavná úloha obľúbenému feederovému navijaku s bairunnerom Carp Fighter LCS 4000. Pozrime sa teda, čo sa skrýva vo vnútri tejto šikovnej čiernej vecičky!

Čítaj ďalej
Prečítali: 803 Kommentáre: 0

V studenej vode sa menia aj stravovacie návyky rýb, čím viac voda chladne, tým ťažšie je ich prilákať k háčiku. Sú však užitočné praktiky, pomocou ktorých môžeme byť úspešní aj v tomto období. Poďte so mnou a k zopár takým si niečo málo povieme!

Čítaj ďalej
Prečítali: 827 Kommentáre: 0

V prvom diely ste mali príležitosť nahliadnuť do prvého polčasu mojej 24 hodinovej kaprárskej túry. Taktiež som predstavil použitú výstroj a povedal čosi o kŕmnych praktikách. Ako som sľuboval, nasleduje pokračovanie. Teraz sa spolu pustíme do nočnej rybačky, kde sa taktiež zoznámime s najchytľavejšími nástrahami a metódami ich prezentácie, ktoré dnes priniesli najplodnejšie výsledky. O zaujímavosti nebude ani dnes núdza, jedno kliknutie a všetko sa dozviete v článku!

Čítaj ďalej
Prečítali: 662 Kommentáre: 0

Hoci chladné noci a neprívetivé, zahmlené rána, dokážu pokusy o dlhšie kaprárske dobrodružstvá poriadne znepríjemniť, čoraz viac feederových rybárov sa odhodláva na niekoľkodňový zájazd k vode aj za takých podmienok. Aj ja som s tým tak. Ak je vo výhľade dobrá rybačka, podmienky ma veľmi nezaujímajú. Hlavné je dať tomu šancu a nechať sa odmeniť skvelými zážitkami! Tentoraz Vás pozývam na 24 hodinový výlet, ktorý sa uskutočnil na neskorú jeseň, a cieľom bolo privábenie čo najväčšieho počtu veľkých kaprov. Pridajte sa ku mne a ukážem Vám na čo si dať pozor, aby bol tento cieľ dosiahnuteľný!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1226 Kommentáre: 0

S veľkou radosťou a hrdosťou Vám predstavujem novinky By Döme TEAM FEEDER v oblasti prútov a navijakov, o ktoré sa rozrástol náš repertoár iba v nedávnej minulosti. Neskromne vyhlásim, že sa nám týmito novinkami podarilo dosiahnuť ešte vyššiu kvalitatívnu úroveň ako doteraz.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1399 Kommentáre: 0

V posledných rokoch sme čoraz častejšie svedkami javu, že ľadový pancier pokryje vodnú hladinu iba na niekoľko týždňov, alebo vôbec. Či je to dobré, alebo zlé, o tom nám neprislúcha rozhodovať. Jedno je však isté: vytrvalým a cieľavedomým prístupom máme veľmi dobré šance zaknihovať skvelé úlovky aj v tomto období. Tomu, kto v sebe cíti dosť odhodlania, aby sa vydal po stopách rýb aj v tejto kose, sa pokúsime v tomto článku podať pomocnú ruku niekoľkými chytľavými receptami.

Čítaj ďalej
Prečítali: 775 Kommentáre: 0

Babie leto je jedným z najlepších, ak nie vôbec to najlepšie obdobie v roku, na lov veľkých kaprov.  Kapry sa v tomto období stravujú nesmierne aktívne. Ba čo viac, v tomto období roka je možné na spoločnú fotku zľahka privábiť aj tie ozaj urastené, rafinované, ostrieľané kapry, po ktorých by sa v inom čase akoby voda zľahla. Samozrejme, akokoľvek je toto obdobie prívetivé, pečené holuby nám len tak z oblohy nebudú padať ani teraz, ešte pár vecí budeme k úspechu potrebovať!

Čítaj ďalej
Prečítali: 913 Kommentáre: 0

Ako lokalitu dnešného rybolovu som si zvolil, návštevou už veľmi dlho nepoctené, hlboké, nevyspytateľné štrkoviskové jazero, kam som sa vybral na krátku feederovú rybačku. Za cieľ som si vytýčil pochytanie rafinovaných kaprov rybárskeho jazera Szénás-Carp. Ako som už spomínal, mala to byť krátka rybačka, preto som sa snažil vnadidlá aj lovnú stratégiu čo najviac prispôsobiť rýchlemu, úspešnému rybárčeniu…

Čítaj ďalej
Prečítali: 836 Kommentáre: 0

Uvedomujem si, že nadpis si dosť protirečí, keďže zmyslom prehľadávacieho lovu je práve to, že hádžeme hore dole, až kým nenájdeme rybu. Avšak stáva sa, hlavne na menších jazerách, že sa ryby ukrývajú v oblasti nejakého terénneho objektu, či sa už jedná o tieň poskytujúce rastlinstvo, alebo trstinu na protibrehu. Vtedy je evidentné, že treba ryby hľadať práve tam, avšak nie sme povinní hádzať vkuse na jedno miesto. Všetky oblasti, ktoré máme k dispozícii môžeme pekne systematicky prehľadať. Týmto článkom sa pokúsim rozpitvať práve tento prípad.

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×