Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 730 Kommentáre: 0

Kaprárstvo a s ním aj feederový lov sú bez použitia pleteného náväzca prakticky nepredstaviteľné. Pri krátkych, sotva 10 centimetrových náväzcoch sú monofilné šnúry úplne nevhodné, keďže pri takejto dĺžke sa nedokážu natiahnuť, čím sa ich pevnosť, odolnosť voči pretrhnutiu výrazne znižuje. Pre pletené šnúry to však neplatí. Nech ich zastrihneme na akokoľvek krátko, vždy si zachovajú pevnosť, aká je vyznačená na balení. Vďaka tejto ich schopnosti môžeme používať náväzcové šnúry Braxx Pro aj vo veľkostiach 0,06 a 0,04 mm !

Čítaj ďalej
Prečítali: 625 Kommentáre: 0

Začiatkom marca som obvykle netrpezlivý a nedočkavý. Je to z toho dôvodu že čakám aby sa roztopil lad na jazere a konečne si môžem ísť zachytať. Nebolo to inak ani teraz.

Čítaj ďalej
Prečítali: 899 Kommentáre: 0

Rybačky na studenej vode vždy plánujem s najväčšou obozretnosťou a dôkladnosťou, nech už ide o akúkoľvek vodnú plochu. V tomto období závisí všetko od tých najdrobnejších detailov, preto sa oplatí všetky komponenty našej rybačky, aj tie zdanlivo bezvýznamné, prispôsobiť podmienkam na studenej vode. V tomto článku Vám predvediem techniky, vnadidlá a krmítka, ktorých používaním sa nebudeme musieť vzdať potešenia z úlovkov ani v najchladnejšom období

Čítaj ďalej
Prečítali: 881 Kommentáre: 0

Uplynulá zima bola k rybárom obzvlášť nemilosrdná. Jazerá boli takmer do konca pokryté ľadovým pancierom, ale tak zima, aby sme si mohli zachytať na diere, zas nebola. Preto sa niet čomu diviť, že mnohí už netrpezlivo čakajú na prvú rybačku v roku. Obdobie na začiatku jari ešte nebýva o maratónskych túrach, baženie po úlovkoch dokáže v štipľavej zime nasýtiť aj niekoľkohodinový methodový lov. S kamarátom Tomim Putzom sme to už nevydržali a odskočili sme si na strieborné jazero na jednu takúto bleskovú návštevu.

Čítaj ďalej
Prečítali: 2106 Kommentáre: 0

Opäť nás zdraví nová rybárska sezóna! Po dlhej vynútenej zimnej prestávke, je každá hodina strávená na brehu hotovým oživením. Aby to boli hodiny produktívne, zozbierali sme v nasledujúcom článku niekoľko chytľavých receptov, v ktorých sa objavia aj Haldorádó novinky pre rok 2019. Popri radosti z úlovkov, tak zažijeme aj vzrušenie s probovania nových produktov !

Čítaj ďalej
Prečítali: 575 Kommentáre: 0

V zimných mesiacoch je často hotovým ternom už aj to, keď sa nám podarí nájsť nezľadovatelú plochu, vhodnú na lov. Našťastie, posledný mesiac v roku nebol veľmi studený, preto sa nám naskytlo hneď niekoľko príležitostí dobre si zachytať. Otvorená zostala iba jedna otázka: podarí sa mi chytiť aspoň jedného objemného kapra aj v decembri, a tým dosiahnuť cieľ, ktorý som si vytýčil na začiatku roka?

Čítaj ďalej
Prečítali: 983 Kommentáre: 0

V článku s názvom „Majstrovský výstroj” som už detailne predstavil prúty a navijaky, ktoré mi pomohli k dosiahnutiu majstrovského titulu na maďarskom Method Feederovom šampionáte. Prišiel čas, aby sme strhli závoj aj z krmív a nástrah, pomocou ktorých sa nám s Gáborom podarilo poblázniť ryby "Horného Belehradského jazera", a získať piate v resp. prvé miesto. V záujme toho, aby sme dokázali tieto čiastočne nové produkty predviesť úplne hodnoverne, sme sa vrátili na miesto činu a novinky, ktoré medzičasom nadobudli svoju konečnú formu, sme poslali opäť do akcie.

Čítaj ďalej
Prečítali: 860 Kommentáre: 0

Posledné rybačky pred zamrznutím a prvé po roztopení majú veľmi svojskú, vzrušujúcu atmosféru, ktorá sa iba ťažko opisuje. Každý moment sa prehodnocuje....alebo práveže zhodnocuje? Je mi jasné, že v tomto období nemôžeme očakávať žiadne zázraky, už jeden záber má cenu zlata a aj ten jeden si treba tvrdo odpracovať! Poďme sa pozrieť, čo preto robím ja, aby boli aj prvé rybačky v roku trochu úspešnejšie!

Čítaj ďalej
Prečítali: 6880 Kommentáre: 0

Opäť uplynul ďalší rok. Zase sme o čosi starší, ale čo je ešte dôležitejšie, aj oveľa ostrieľanejší. Behom uplynulého roka nás postretlo ako mnoho zážitkov, tak aj nejedno sklamanie. Čo však majú spoločné je, že oba prípady v sebe skrývajú potenciál na nadobudnutie nových poznatkov a skúseností. Poučiac sa z víťazstva, či práve prehry, môžeme ďalej zveľaďovať svoje schopnosti, čo v našom prípade znamená, že Vám budeme schopní ponúknuť ešte kvalitnejšie produkty. Všetko, čo sme ako tím Haldorádo spoločne prežili, všetky zážitky, poznatky a skúsenosti, sa zhmotnili v produktoch, ktoré Vám teraz na nasledujúcich riadkoch, ako aj v krátkom filme, predstavíme!

Čítaj ďalej
Prečítali: 2044 Kommentáre: 0

Drahý čitatelia! Začal by som tento článok jednou veľmi konkrétnou otázkou: „Máte vo zvyku merať teplotu vody?” Že prečo to je vôbec dôležité? Pretože apetít našej obľúbenej ryby, kapra, závisí v prvom rade od teploty vody!

Čítaj ďalej
Prečítali: 922 Kommentáre: 0

V seriály „práve testujeme” sa pozrieme podrobnejšie na vnútorné konštrukcie viacerých populárnych navijakov. Popri nových krmivách, nástrahách a arómach, mnohých zaujímajú aj technické detaily navijakov. V prvom diely bude patriť hlavná úloha obľúbenému feederovému navijaku s bairunnerom Carp Fighter LCS 4000. Pozrime sa teda, čo sa skrýva vo vnútri tejto šikovnej čiernej vecičky!

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×