Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 464 Kommentáre: 0

Je január, nachádzame sa uprostred zimy, a generál Mráz poriadne pritvrdil. Zo svojho zovretia nepopustí ani cez deň, čo znamená, že všetky jazerá v okolí pokrýva hrubý ľadový pancier. Akokoľvek neuveriteľne to bude znieť, napriek tomu je v krajine ešte pár takých hlbokých, štrkoviskových jazier, ktoré nezamrzli a sú aj v tomto čase prístupné rybolovu!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1663 Kommentáre: 0

Rok 2019 nám priniesol úspechy, o akých, a tu si myslím, že môžem hovoriť v mene nás všetkých, sme si dovolili iba snívať. Teraz nastal čas, aby sme sa pod lupou dobre pozreli, ako sa nám podarilo fantastické súťažné úspechy, v resp. skúsenosti uplynulých rokov zúročiť. Pozrime sa teda, aké Haldorádo novinky na Vás čakajú v roku 2020!

Čítaj ďalej
Prečítali: 757 Kommentáre: 0

Lov v zime je naozaj jedinečná a pozoruhodná výzva. Na brehoch panuje v tomto období často hrobové ticho a ulovené ryby majú, nezávisle od druhu a veľkosti, vždy cenu zlata. Priznávam sa, popri veľkorybárskych jesenných mesiacoch, znamenajú pre mňa vrchol roka práve zimné rybačky. Tento článok odporúčam mne podobným fanatikom, ktorých od rybačky neodradí ani vízia celodenného mŕznutia, či prípadného totálneho neúspechu. Jedno je isté, poznám málo lepších, adrenalín do neba vystrelujúcich pocitov, ako pohľad na pokrivenú špičku na zimnom brehu.

Čítaj ďalej
Prečítali: 967 Kommentáre: 0

Zlý čas na rybačku neexistuje. Myslím, že väčšina z nás to cíti takto, avšak, priznajme si, sú také podmienky, ktoré čas strávený na brehu, ani trochu, mierne povedané, neuľahčia. Z tohto pohľadu je najpriaznivejšia asi jeseň, práve preto si rybárčenie najviac užívam práve v tomto období. Ináč tomu nebolo ani na tejto rybačke.

Čítaj ďalej
Prečítali: 819 Kommentáre: 0

Mal som to šťastie, si už zaloviť v mnohých svetových destináciách, ale myslím si, že posledný výlet s kamarátom dr.Istvánom Pulaim, všetky predchádzajúce zážitky prekonal. Dale Hollow bol ozajstným KAPRÁRSKYM RAJOM!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1049 Kommentáre: 0
Syn každú sobotu navštevuje programátorskú školu v Segedíne. Vozíme ho sem na striedačku buď ja, alebo žena. Kým on tlačí do hlavy vedomosti v škole, ja trávim čas na brehu Tisy. Milujem debaty s rybármi
Čítaj ďalej
Prečítali: 925 Kommentáre: 0

Milujem výzvy a rovnako tak aj rozmanitosť. Preto sa usilujem neustále vyhľadávať nové príležitosti, pri ktorých sa mi naskytá možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a nezabudnuteľné zážitky, a v neposlednom rade, aj šanca posunúť nadobudnuté informácie aj Vám, čitateľom. V tomto prípade som si vzal do hľadáčika vodnú nádrž v Galgahévízi, kde som dorazil s cieľom jednoduchej, chladnovodnej method feederovej kaprárskej rybačky. Tomu zodpovedá aj skutočnosť, že v tomto článku sa dostanú do popredia praktiky, ktoré spravidla prinášajú veľmi dobré výsledky aj na spolkových jazerách s menšou hustotou zarybnenia.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1422 Kommentáre: 0

Zima je akousi „uhorkovou“ sezónou rybárskeho kalendára. Sčasti kvôli obmedzeným rybárskym možnostiam a sčasti kvôli samotným rybárom, ktorým sa z teplučkých izieb tiež veľmi často vôbec nechce. O to je dôležitejšie, aby sme na tých pár rybačiek, na ktoré sa nám naskytne príležitosť, prišli pripravení. Preto som zostavil niekoľko receptov na krmivá, pomocou ktorých upútame pozornosť spomalených rýb aj v tých najnehostinnejších podmienkach.

Čítaj ďalej
Prečítali: 813 Kommentáre: 0

Keď si zaspomínam na svoje detské časy tak sa mi pred očami zjavia letné prázdniny a práve cez tie dva mesiace som strávil najviac dní pri vode no nie na kúpalisku ale na jazere alebo pri rieke. Predpokladám že aj dnešné deti ktorý vlastnia povolenie na rybolov a rybársky lístok trávia najviac voľného času pri vode s rodičmi alebo so starými rodičmi. Je tu ten pravý čas na dovolenku a oddych a ja som mal týždeň dovolenky a zavolal som kamarátovi Romanovi či by mal chuť ísť na pár hodinovú rybačku so synom. Odpoveď bola : Peťo, ja som v práci ale zavolaj Romankovi on určite bude mať chuť ísť s tebou na ryby. Tak sa aj stalo a za pár minút sme už sedeli v aute a sme Levkuška.

Čítaj ďalej
Prečítali: 995 Kommentáre: 0

Jesenné rybačky na veľké kapry sú už v plnom prúde, pre mnohých rybárov je práve toto najočakávanejším obdobím v roku. Aj ja sám patrím do tohto tábora. Preto som sa rozhýbal a strávil som na brehu plných 24 hodín. Celú moju „túru“ sprevádzalo nefalšované, rozmanité jesenné počasie a opäť sa potvrdilo, že úspešná cesta za kaprami vedie neraz cez drobné detaily a pohotové zmeny. Že čo mám presne na mysli? Sľubujem, že kým tento článok dočítate, budete odpoveď poznať...!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1322 Kommentáre: 0

Ponuka By Döme TEAM FEEDER bola aj do tejto chvíle výrazne optimalizovaná pre potreby method feederového rybolovu, avšak príchod novej rodiny prútov Royal Method Carp, pozdvihne význam a chápanie method feederového prúta na úplne novú úroveň. Prút sme vyrobili pomocou najmodernejších technológií a obdarili sme ho novými, dosial nevídanými charakteristikami, ktoré slúžia, každým svojim atómom, presnému, precíznemu a úspešnému rybolovu. Ak Vás zaujímajú, ktoré sú to charakteristiky, pridajte sa ku mne!

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×