Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@goldcarp.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 293 Kommentáre: 0

Dobrý rybár, sa rovnako ako dobrý kňaz, učí do smrti. Vždy je pod slnkom niečo nové. Vždy môžeme z danej situácie, alebo práve zo samých seba, vyťažiť o trochu viac. Čo sa včera zdalo ako nemožné, je dnes základnou normou. Som presvedčený, že úspech nemá tajomstvo, ale cenu. Cenu, ktorá sa platí tvrdou a vytrvalou prácou.

Čítaj ďalej
Prečítali: 762 Kommentáre: 0

V dnešnej dobe očakávajú rybári najviac hádam práve jesenné obdobie, ktoré sa hemží veľkými rybami. V tomto období prijímajú kapry veľké množstvo potravy, preto, použijúc správnu techniku, sa naše cesty môžu skrížiť s ozaj prekrásnymi rybami. V ďalšom dobrodružstve som sa s feederovými prútmi v rukách vydal do už dlho nenavštíveného rybárskeho strediska, kde som si to namieril rovno k „veľkorybárskemu” jazeru.

Čítaj ďalej
Prečítali: 558 Kommentáre: 0

Zamračený, daždivý, blýskavicami spestrený letný deň je priam ako stvorený na dobrú letnú rybačku. Zmeny teploty a tlaku vzduchu popudzujú ryby k neustálemu vyhľadávaniu potravy. V nasledujúcom článku budete mať príležitosť nahliadnuť do spontánnej rapid rybačky, ktorá mala iba dva ciele: stráviť na brehu pár príjemných hodín a podrobiť nové signalizátory záberu extrémnemu daždivému testu!

Čítaj ďalej
Prečítali: 963 Kommentáre: 0

Vyhliadnutú zátoku som prvýkrát navštívil pred dvoma rokmi a okamžite si ma podmanila. Už aj samotná krása miesta je strhujúca, ale bolo to niečo iné, čo ma ako prvé chytilo za srdce. Hlavným kúzlom tohto miesta je neistota, vyplývajúca z jeho obrovských rozmerov. Tu sa nedá ísť na istotu, a už vôbec sa nedá po jednom nevydarenom dni vyvodiť záver, že „tu neni ani pol ryby, sem sa už ani náhodou nevrátim”. Lov na takejto divokej vode je diametrálne odlišný od lovu na intenzívne zarybnenom súkromnom jazere. Tým nechcem povedať, že je ťažší! Je skrátka iný! Že v čom sa líši? V tomto článku sa to dozviete.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1532 Kommentáre: 0

Jeseň je jednoznačne obdobím veľkých rýb, preto sa touto kyticou receptov snažíme ponúknuť skvelé riešenia práve pre cielený lov na kapry a amury. Okrem toho sa tu ušlo miesto aj niekoľkým zostavám pre milovníkov riečneho rybolovu, v ktorých figurujú aj bombové novinky pre rok 2020, ktoré budú dostupné už aj túto riečnu sezónu!

Čítaj ďalej
Prečítali: 1171 Kommentáre: 0

Rybárčim na Dunaji už 30 rokov, takže by sa dalo povedať, že už mám nejakú porovnávaciu vzorku. Začiatok leta nepatrí na väčšine riek ani zďaleka medzi najlepšie obdobia. Voda je ešte strašne kalná, je plná nánosov, stav vody je veľmi vysoký a prúd veľmi rýchly...ALE, už aj v tomto čase sa dá pochytať obrovské množstvo rýb! Tento rok ma vítala rieka takou hojnosťou rýb, že aj po takej dobe to bolo pre mňa priam zarážajúce.

Čítaj ďalej
Prečítali: 775 Kommentáre: 0

Chvostová a prsné plutvy ako dlaň, tŕň chrbtovej plutvy ako ukazovák, šupiny ako mince... Takto vyzerajú hlavné poznávacie znaky urasteného kapra, ktoré rozbúchajú srdce každého kaprára. Otvorene, alebo potajomky, väčšia rybárov túži po tom, aby si mohla v rukách podržať takéhoto kapra. A podľa možností, čo najviac a za čo najkratšiu dobu. Ak aj vy patríte do tohto početného tábora, tento článok je určený práve pre Vás!

Čítaj ďalej
Prečítali: 910 Kommentáre: 0

Odkedy sa rozšírila technika lovu so zaklipovaným vlascom, presný lov sa stal dosiahnuteľným a relatívne ľahko osvojiteľným cieľom prakticky pre každého. Ale je táto technika naozaj taká presná, za akú ju považujeme? Odchýlky smerom do bokov je väčšinou vidieť dobre aj voľným okom, ale či sme sa sekli aj vo vzdialenosti, to už tak jednoducho nezistíme. Ale ako sa môže prihodiť, že hodíme do kratšej, alebo dlhšej vzdialenosti, keď máme zaklipovaný vlasec? V tomto článku sa to dozvieme.

Čítaj ďalej
Prečítali: 985 Kommentáre: 0

Pred 3-4 rokmi som pomerne často dostával maily, v ktorých sa rybári sťažovali, že kvôli nemotornej navliekacej ihle im vkuse praskajú nástrahy, ktoré následne nedokážu navliecť na náväzec. Darmo sme vyrábali mäkké, polotvrdé, či tvrdé pelety, darmo sa na trhu objavovali čoraz tenšie navliekacie ihly, počet sťažností neklesal. Neskutočne ma to štvalo, chvíľu som bol presvedčený, že na tento problém sa nikdy nenájde dobré riešenie…!

Čítaj ďalej
Prečítali: 893 Kommentáre: 0

Tohtoročné jarné rybačky boli omnoho vrtošivejšie, premenlivejšie, a bez nadsázky môžeme povedať, že boli v mojom prípade oveľa náročnejšie ako obvykle. Práve preto som sa tento rok snažil stráviť na jednej danej vodnej ploche oveľa viac času. Aby som dokázal nazhromaždiť, a neskôr sa podeliť o informácie, ktoré obstoja, ba dokonca prinesú úspešné výsledky aj v situácii, keď ide do tuhého! Nech už je reč o daždivom a veternom počasí, o dusivej horúčave, alebo intenzívnej búrke, výnimky neexistujú, výsledky sú vždy na prvom mieste. Aj v tomto prípade som chcel poslúžiť dôveryhodnými a užitočnými informáciami, preto som sa po stopách kaprov vydal na jazere v Derekegyházi. A aby sa nepovedalo, že som to mal jednoduché, aj tieto rybačky prebiehali za náležite premenlivých podmienok. O všetky praktiky, skúsenosti a pamätné momenty, sa s Vami v tomto článku rád podelím.

Čítaj ďalej
Prečítali: 2950 Kommentáre: 0

Rodina navijakov By Döme TEAM FEEDER sa na 2019 rozrástla o ďalšieho hodnotného člena. Jedná sa o staronové vylepšenie, ktoré predstavuje, v evolučnom rade týchto skvelých navijakov, ďalšiu vylepšenú, modernejšiu verziu populárnej rodiny Master Carp LCS. V nasledujúcom článku Vám detailne ukážem, ktoré sú tie technické parametre a zásadné vylepšenia, ktoré pozdvihujú tento navijak na novú, ešte vyššiu úroveň. Zoznámte sa s modelom Master Carp LCS Pro!

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×