By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok
Kategórie

By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok

By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok
By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok
Výrobca: Haldorádó
Kód produktu: 5128-001
Dostupnosť: Skladom
Cena: 66,60€
Dodacia lehota: 1-3 pracovné dni
32 návštevníkov si práve prezerá tento produkt

Rozmer: 105 x 50 x18 cm

A By Döme TEAM FEEDER Rapid Podložka pod úlovok je veľmi praktický a užitočný produkt. Našťastie čoraz viac rybárov dbá na šetrné zaobchádzanie s rybou a používa rôzne podložky pod úlovok. Je tu ale jeden háčik a to že väčšina rybárov si sebou berie také množstvo batožiny že to nedokáže zobrať na lovné miesto iba tak že si batožinu zavesí aj na svoj krk. Tak že rybári asi budú potrebovať veľkú ale zároveň ľahkú a skladnú podložku pod úlovok a tak Vám predstavujeme novú podložku s názvom.

By Döme TEAM FEEDER Rapid. Podložka je vyrobená z hrubého materiálu ktorá zaručene ochráni rybu pred poranením a rybárovi zostane dostatok času na fotenie úlovku, na prípravu ryby na váženie. Podložka má vysoké kraje cez ktoré sa ryba len tak ľahko nedostane a vysoké okraje dočasne udržia v podložke aj na rybu naliatu vodu.  Túto podložku si rybár môže aj zložiť a tak v aute zaberie menej miesta. Na spodku podložky je 5 cm hrubý molitan ktorý treba vybrať, následne z podložky treba vytvoriť osmičku a prehnúť napol a nakoniec to vložiť do veľkej kapsy ktorá je na jednej strane 5 cm hrubého molitanu. Takýmto spôsobom poskladaná podložka má rozmery 52x52x8 cm a po rozkladaní má rozmery 108x50x18 cm. K podložke sme pribalili aj 2 tyčky ktoré slúžia na upevnenie podložky o zem ak by bolo veterné počasie.

Produkt: By Döme TEAM FEEDER Rapid podložka pod úlovok od Haldorádó

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:Top produkty
Rybársky kufor K2
56,20€ 49,90€
Rybársky kufor K1
39,50€ 32,90€
Kde nás nájdete Doprava a Platba Email Telefonné číslo
Rybárske Potreby - Gold Carp © 2015